Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim. bende ogluma bir kardes vermek isiyorum ama su anda hamile olup olmadigim konusunda emin degilim adetime 10 gun kala sanki adet olacak misim gibi agrilarim var belimde arada bir agri giriyo. Basim normalde hic donmezdi ama yorgunluktan midir bilmem 3 kere bas donmesi yasadim.. ve bugun de ayaga birden kalkip bir yere giderken goz kararmasi var sizce bunlar normalmidir.. yoksa hamile olabilir miyim .. :s esim degilsindir ben kendimi biliyorum ama ne biliyim kazayla falan olamaz mi yani ;P kendimi umutlandirmak istemiyorum ama eger oyle isem cok mutlu olucam.. Bu arada tum bebek bekleyen herkese bol sanslar..

merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim. bende ogluma bir kardes vermek isiyorum ama su anda hamile olup olmadigim konusunda emin degilim adetime 10 gun kala sanki adet olacak misim gibi agrilarim var belimde arada bir agri giriyo. Basim normalde hic donmezdi ama yorgunluktan midir bilmem 3 kere bas donmesi yasadim.. ve bugun de ayaga birden kalkip bir yere giderken goz kararmasi var sizce bunlar normalmidir.. yoksa hamile olabilir miyim .. :s esim degilsindir ben kendimi biliyorum ama ne biliyim kazayla falan olamaz mi yani ;P kendimi umutlandirmak istemiyorum ama eger oyle isem cok mutlu olucam.. Bu arada tum bebek bekleyen herkese bol sanslar..

almire baş dönmeleri bazen halsiz kaldıgında ani kalkışlarda falan ara ara görülebileecek durum..bence adet gününü beklemenen en dogru sonuç olacaktır senın için.ilk bebeğine gebe kaldıgında bu tip belirtiler yaşamısmıydın..bunu sen daha ii bilirsin kendinde olan degışıklerden inş.istedıgın olur ve cocuguna bir kardes verir Rabbim.ama bence az daha bekle adet günün gecerse bi test alıp yaparsın.bu tip durumlar psikolojıkte yasanabiliyor.kendını etkıleme..kafaya takarsan da bu kes adetinde gecıkır senı yanıltabilir hüsrana ugramanı istemem.benım adetim 1 aydan fazla gecıktı böle olmazdı cok kafaya taktım psikolojık olarak belirtilerde yasadım acaba dedim hamıle olabilirmiyim senın gibi ve hala daha adet olmadım gecen hafta kan testi verdım 3.0 cıktı sonucum doktor şüphelı dedi bida kan sonucu verdım bu hafta nolcak bende bilmıom ama sanırım psıkolojık yasıoz bu belirtileri bende de oluo senın gibi baş dönmesi ara ara.. ve belim cok agrıo süreklı kasıkalrda batma oluor ama henüz bi sonuç almıs değilim bakalım beklıoz.inş.senın içinde hayırlsı olur ve umarım hüsran yaşamassın gerceken gebesındır arkadsım..hayırlısı olsun.az daha bekle adet günün gelsın bişi varsa zaten belli olur bi test yaparsın

kızlarr bana ne oluyo....:( yha aralık ayında 16sında olmam gereken adetimi 22 gibisi oldum ve adeim bittikten 1 hafta sonraa kahverengi leke gelmeye başladı acaba hamilemiyim yoksa iltihap felan mı var anlamadım gitti fakat adet olduğum için aralık ayında pek hamileyim gibi gelmiyo sizce ne yapmalıyım yha ve kasıklarımdaa aşırı derecede ağrı oldu önce sol sonra sağ tarafta başladı ne olurr cvp verinnnn stressss içindeyimmmmm

bebek1 senin 1 aydan fazla gecmisse kesin demeyimde hamile olma olasiligin cok yuksek. belkide testte hamilelikte salgilanan hormonun seviyesi dusuk oldugu isin oyle cikmistir.. ayrica hamilelik ilerledikce bu hormon seviyesi yukselir belki sefer hormon seviyesi daha fazla cikacaktir.. insallah hamilesindir arkadasim mujdeli haberini bekliyorum beizi habersiz birakma .. Ayrica evet kendimi fazla umutlandirmak istemiyorum acikcasi mecburen adet gunumu beklemekten baska bir carem yok.. ama ilk hamileligimde bunlari yasamamistim... Ayrica tecrube olarak nasil hamile kaldigimi anlatabilirim isterseniz.. :)

canim doktora gitmeni tavsiye ederim.. o sana kan veya idrar testinde sana ne oldugunu aciklayacaktir.. umarim kotu bir sey yoktur.. eger iltihaplanma falan varsa idrarda belli olur eger hamileysen kanda sana soyler... sende ona gore davranirsin.. :)

Geri