Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

selam kızlar bundan 4 ay öncesine kadar bütün belirtileri yaşamış ilk testlerimde hep hayal kırıklğına uğramıştım eski üyeler bilir :( eğer kendinizden ve belirtilerden eminseniz olasılıklarınız artıyor onca hüsran sonucunda tam tamına 15 haftalık hamileyim şimdiki telaşımız cinsiyet heyecanı rabbim hepinize nasip etsin inşallah :)
Nee kadar sevindimm canımm ALLAH bağışlasın evladını minik meleğini sana inşallah bir gün anne olmak isteyen meleklerede ALLAH nasip eder :)

Ahucummm adett oldumm :( hamile değilim adetimde gecikme olmuş meğer moralim sıfır sıfır :(
Gerçekten mi?? :( offff çok sıkıcı bu hayal kırıklığı....ne diyebilirim ki... 15 ay üst üste bu hayal kırıklığını yaşıyorum... Nasıl bir duygu olduğunu biliyorum.. Üzülme demekle geçmiyor.... Sadece üzüntüyü abartmamakta fayda var sabrını devreye sokmaya çabala...daha önce de dediğim gibi en büyük tesellin yaşın inşallah çok vaktin var.. Ama umarım ennnn kısa zamanda anne olma duygusunu yaşatır tanrım sana...ben 38 yaşındayım ve amh değerim çok düşük yani her geçen negatif ay geri sayım gibi... Çok az zamanım var, ya da kaldı mı bilmiyorum bile... O yüzden sabırlı olmayı dene birtanem... Ama içimden bir ses 2 aydan fazla beklemeyeceğini söylüyor ;)

Biri banada yardim edebilir miii ? Yorumlari okudum birbirinize harika destek oluyosunuz sanirim bunabenimde ihtiyacim var. Bu ay icin butun belirtilerim uyuyodu adetim de gecikti iki gun kadar bu aksam kahverengi bi leke geldi alti saat once kadar suan tertemizim hamile degilim bu durumda ve sanirim hicte olamicam bunalimlara giricem artik her yolu deniyorum olmuyo doktora gittim anne olmak icin bi sorunum yok temizim bi yardim bi teselli verin bana :(

Slm bn yeniyim adetime 1 hafta var sabah kalktım bacagm ck kötü olmstu kramp grdi ve bugnde bel ve kasıklarım acayip derecede agryodu sizce hamilelik belirtisi kızlar ltfn cvap yazn :(

Biri banada yardim edebilir miii ? Yorumlari okudum birbirinize harika destek oluyosunuz sanirim bunabenimde ihtiyacim var. Bu ay icin butun belirtilerim uyuyodu adetim de gecikti iki gun kadar bu aksam kahverengi bi leke geldi alti saat once kadar suan tertemizim hamile degilim bu durumda ve sanirim hicte olamicam bunalimlara giricem artik her yolu deniyorum olmuyo doktora gittim anne olmak icin bi sorunum yok temizim bi yardim bi teselli verin bana :(
Devamı geldi mi lekelenmenin....? Eğer gelmediyse yerleşme kanaması söylediğin şekilde oluyor çünkü pembe yada kırmızı değil kahverengi lekelenme şeklinde olup 1-2 günde geçiyor... Herşey temizse stresten kalamıyorsun muhtemelen ( rahim filmi de çektirdin mi?)

Geri