Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

cok guzel sen bunları yaznca ben cok duygulandm bzde esmle hayal kuruyorz hep tabı benmkı hep kz ıstyo baba bna ckolta al parka gotur gbı seyler dcek dyo gecen gun karnmı dnlyo napysn dyorm kzm gelckms bna oyle dedı dyo :) bde ben onu gozunun onune gelmsm kzmz kucagndaydi kafanda krmzi kurdele vardi dyo :)

Merhaba hanimlar intde gezerken bu siteye rastladım size sormak istedigim ben 5 ay once dusuk olayi yaşadım 2 aydir cocuk icin tekrar deniyoruz bu ay su ozellikler var 2 haftadir gouslerim asiri derecede aciyor ve sertlesti tahminime gore adet olmama daha 1 veya 3 gun var sık sık tuvalete cikiyorum tabi dusukten sonra korku heycan hepsi var ve belimde agri var yani sirada adet gunume kadar bunlarin hic birini yasamam ben sol tarafa yatinca rahat ediyorum birtek cok konustum farkındayım kusura bakmayin
Hosgeldin canim aramiza. Adet günün gecerse test yap kesin sonuc alirsin. Insaallah hayirlisiyla hamile sin dir.....

cok guzel sen bunları yaznca ben cok duygulandm bzde esmle hayal kuruyorz hep tabı benmkı hep kz ıstyo baba bna ckolta al parka gotur gbı seyler dcek dyo gecen gun karnmı dnlyo napysn dyorm kzm gelckms bna oyle dedı dyo :) bde ben onu gozunun onune gelmsm kzmz kucagndaydi kafanda krmzi kurdele vardi dyo :)
Canim benimkide hep kizimiz olsun adini melek su koyalim diyo :) hayir diyorum Ayse melek koyucam diyorum sonra basliyoruz tartismaya :-D
Kizimizin odasini mavi beyaz dusunuyoruz :)
Oglumuzu mu alicaz yoksa kizimizi mi ilk kucagimiza bilmiyoruz belki ikisinide beraber kucagimiza aliriz :)
Ne güzel hayaller allahim !

Geri