Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Selâmün aleyküm kızlar. . Baya zaman oldu yazamıyorum. Inşallah yeni hamile haberlerini duyarım diye arada bakabiliyorum ancak. Mcasksin canım bebegin kız olacakmış hayırlı ugurlu bir evlat olsun inşallah kız çocuk da iyidir iyi :) ben erkek diye tahmin etmiştim seni ama tahminler tutmayabiliyor. Olsun önemli olan bebislerin sağlıklı olması . bebis isteyen bütün arkadaşlarada Allah im en kisa zamanda hayırlı sağlıklı salih evlatlar nasip etsin inşallah. . Cok yazamıyorum ama sürekli sizleri takip ediyorum güzel haberlerinizi duymak için :)
Hosgeldn cnm arayi uzatma arada gel yaz senn cinsyet bellimi

Kizlaaaar 2 kez test yaptimm ve negatifff :( ama hala adet gormedim bugun 5 gunum belirtileri de yok normalde adetim duzenlidir acaba hamile miyimmmm yaa :(
canım hala adet olmadıysan ümit var demektir :) bir kaç gün sonra tekrar test yaparsın inşallah hamilesindir canım :)

Mc cnm nasıldı tuttu da tutu dıe mı gezmstın hadı bu ay bende o moddayım tutacak ınss yaaa bılmıom ama tüpe gececgım dıee mı yoksa tutacak mı bu ay bılemıorum ama bı umut var ıcımde bı kıpırtııı bugun bole oldum ozellıklee neden kı acep:D
Canim benim insallah tutar:D sen beni gorseydin bende tam 14. Gun leke geldi.. kirmizi bir leke akintiyla karisik.. sonra hemen nete bakdim.. yumurtanin catladigini ve bu yumurtanin saglikli oldugunu gosterir diyodu..
Zateb esimle birlikte olcakdik, olduk.. askim tuttuda tuttu diye bagirdiydjm:D ac tavuk kendisini bugdag ambarinda sanarmis hesabiydi amaaa bak tuttu:D insallaahh sendede tutar guzummmmm

Geri