Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kızçeler merabaaaa...uzun süredir uğraşıyoruz eşimle bebiş için ama daha nasip olmadı .birsürü hormon ilacı tedavisi sonrasında 3 kez çatlatma iğnesi tedavisi denedik olmadı..pko luyum ..o kadar çok şey denedik ki yazsam sayfa dolar heralde....eşim ve ben...Rabbim bakalım neyi vesile kılacak da kavuşacağız bebişlerimize inşaallah..bu aralar hiçbişey denemiyoruz tedavi adına hiçbişey yapmıyorum.işimi de bıraktım stresten kurtulmak için.bol dua ediyoruz tabi...meryem suresine başladım ramazan başında eşime de zorla da olsa:) yasin verdim 41 gün....Velhasılı kelam şu belirtileri her ay adetime bir hafta kala yaklaşık.yaşıyordum.kasık ağrısı bel ağrısı göğüslerde hassasiyet mide bulantısı...ama bu ay ilkkez adetim bitip ilşki yaşadıktan bikaç gün sonra hafif kasıklarda batma oldu..belimin orta kısmında yanar gibi tatlı bir ağrı oluyor..pıt pıt atmalar oluor..bi hafta sonra kadar göğüslerde hassasiyet ve mide bulantıları yaşıyorum...hadi mide bulantısı oruçtan desek...diğerleri ne ola ki acep :):) ne dersiniz yıllar sonra bebş olur mu ki...ahhh keşkkeeeee.....:(:(:(:(

Bayram şekeri ve asiye sarı ilginiz için çok teşekkür ederim. Öncelikle bu benim 2. demem. geçen ay dinlendirdi doktor. Ondan önceki ay Klomen ve ovitrelle kullandım. Ne yazık ki sonuç alamadık. Dediğim gibi sonrasın da bir ay dinlendim. bu ay da gonal f kullandım 10 gün kadar. adetimin 3. günü başlamıştım. tam 14.gün de ovitrelle Çatlatma iğnesini sabah 9 gibi yapmıştım. o akşam ve gün aşırı olarak ilişki önerdi doktor. Biz de uyguladık ne dediyse. çatlatma iğnesi vurunduğum akşamı kasıklarımda ağrı oluştu. Bir hafta sürdü diyebilirim. Ara ara batma falan başladı. Adet olacakmışım gibi göğüslerim dolgunlaştı. Tam rahatlamıştım ki bir de enfeksiyon mahvetti beni.Bol su içerek rahatsızlığı mı geçirmeye çalışıyorum. isteyen herkese rabbim evlat nasip etsin :baby:

Bayram şekeri ve asiye sarı ilginiz için çok teşekkür ederim. Öncelikle bu benim 2. demem. geçen ay dinlendirdi doktor. Ondan önceki ay Klomen ve ovitrelle kullandım. Ne yazık ki sonuç alamadık. Dediğim gibi sonrasın da bir ay dinlendim. bu ay da gonal f kullandım 10 gün kadar. adetimin 3. günü başlamıştım. tam 14.gün de ovitrelle Çatlatma iğnesini sabah 9 gibi yapmıştım. o akşam ve gün aşırı olarak ilişki önerdi doktor. Biz de uyguladık ne dediyse. çatlatma iğnesi vurunduğum akşamı kasıklarımda ağrı oluştu. Bir hafta sürdü diyebilirim. Ara ara batma falan başladı. Adet olacakmışım gibi göğüslerim dolgunlaştı. Tam rahatlamıştım ki bir de enfeksiyon mahvetti beni.Bol su içerek rahatsızlığı mı geçirmeye çalışıyorum. isteyen herkese rabbim evlat nasip etsin :baby:
amin canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. İnşallah sende hayırlısıyla sağlıkla evladını kucağına alırsın.

Geri