1. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Erken hamilelik belirtileri

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında q_melegim tarafından paylaşıldı.

Hamisler hadi bir yardımcı olun en erken hamilelik belirtileri nelerdir ya

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
  3. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekürler ah bu belirtiler bazen insanı yanıltıyor yaa

4. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim öyle belirtilerden yola çıkmamak lazım .Mens gecikmesi olursa test yapmak en doğrusu.

5. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Keşke kanda hemen çıksa hamileligim hemen yaptırırım ama çıkmıyor oglumda 2 ayda çıktı kanda gebeligimi kist olarak tedavi edeceklerdi özel hastanede gebe olduğum ortaya çıktı

6. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Gecikme söz konusu olursa kanda hcg düzeyine bakılarak gebelik saptanabilir net şekilde.Her gebeliğin seyri bir değil .Gecikmeniz olursa tedbiren hcg testi yapın.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Erken hamilelik belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  2. Erken Gebelik Belirtileri iştahsızlık

Erken Gebelik Belirtileri iştahsızlık

erken hamilelik belirtisi iştahsızlık,erken gebelik belirtisi iştahta artış,erken hamilelik belirtileri nelerdir ,erken gebelik belirtileri hakkında bilgiler Gebeliğin diğer bir işareti de kadın adaylarımızın iştahında oluşan açılmadır. Aşerme durumu da oluşup mevsimsiz meyve veya sebzeleri yiyecek isteyebilirler. Diğer taraftan bunun tersi olarak bazı kadın adaylarımız da çok sevdiği...
  3. ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

selam melekler adetim geçti henüz test yapmadım bana ilk hafta hamilelik ile ilgili belirtilerden söz edermisiniz idrarım koyu renk aşırı halsiz ve sürekli bir uyku halim var acaba hamilemiyim başka erken gebelik belirtileri neler tecrübeli meleklerden bilgi istiyorum teşekkürler HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM...
  4. Bu belirtilere göre  hamilemiyim ?

Bu belirtilere göre hamilemiyim ?

Ben hamile miyim? Bu, gebe kalmaya çalışanlar ve planlanmamış gebelik yaşamaktan endişe edenler için sıkça sorulan bir sorudur . Bazı belirtiler yaşıyor olabilirsiniz ve hamilelik bulguları olup olmadıklarını merak ediyor olabilirsiniz . Belirtilerinizin gebelikle ilişkili olup olmadığını belirlemek zor olabilir. Gebelik,gebelik belirtileri,gebeliğin erken belirtileri,en erken gebelik...
  5. Erken hamilelik belirtileri

Erken hamilelik belirtileri

Merhaba Benim sorum ben 1 aydir surekli tansiyon dusukluyu yasiyorum bas donmesi goz kararmasi gibi seylerde var kendimi cok yorgun hissediyorum ve surkli uykum geliyoo ama uyuyamiyorum sunu 5 aylik bi oglum var ve ona hamileykende surekli tansiyonum dusuyodu bas donmesi oluyordu bu seferdemi hamileyim mi diye evde test yaptim 2 kez ikisindede negatif cikti sonra saglik ocagindaki doktara...

Sayfayı Paylaş