Ertesi gün hapları kilo aldırır mı kızlar?

M

Marycane

Forum Okuru
Ertesi gün hapları kilo aldırır mı kızlar?

Ertesi gün hapı kilo aldırır mı melek kadınlar kulübü ertesi gün hapı şişkinlik yapar mı forum'da.​

Geçen ay ve bu ay gebelikten şüphe duyduğum için ertesi gün hapı aldım ilişki sonrası bu ilaçlar kilo yapıyor deniyor doğru mu acaba? Ertesi gün hapı kilo aldırır mı? Biraz şişkinlik yaptı ama ondan mı bilmiyorum ve ayrıca kilo da aldırıyor galiba? Kullananlar sizde kilo ya da şişkinlik durumu yaptı mı bu ilaçlar?

Merhabalar
Ertesi gün hapları ayda en fazla bir kez alınmalı o da korunmasız iliskide şüphe duydugunuz zamanlarda. Ayda iki kez bile alınması sakıncalı olabilir bunu bilmeyenler için yazmak istedim. Zaten bir tanesinde bile ağır hormon varken iki tane almak çok çok zararlı olabilir. Ertesi gün hapı kilo aldırır mı?Şimdi şöyle bir durum var ki bu ertesi gün hapları yan etkilerinde en önemli görülen yan etkisi kilo yapımıdır.

Yüksek doz progesteron bulunur içinde bu rahmi kalınlaştirir ama öyle aman aman kilo alımına sebep olma durumu yoktur. Sadece vücut su tutmakta bu da en fazla 1-2 kilo görünmesine neden olur. En bilinen başka yan etkileri adet düzensizliği yapabilmekte. Ara kanamalar yine aynı şekilde.

Ertesi gün hapları ile ilgili bilmediğiniz ne varsa merak ettiğiniz ne varsa aşağıdaki linkte. Önemli bir konu bence kullanmadan önce mutlaka bilgi sahibi olun isterim. "Ertesi gün hapı ile ilgili tüm bilgiler"

Geri