EŞ Ya Da Çocuklara YÖnelİk Şİddet Ceza Yasasi

N

Nurrrrrrr

Yeni Üye
Üye
EŞ Ya Da Çocuklara YÖnelİk Şİddet Ceza Yasasi
Ben 16 yaşındayım. Babam tarafından sürekli şiddete uğruyorum alkolik kendisi sadece bende değil annem ve 3 yaşında ki kardeşimde.

L

Lütfiye Şimşek

Yeni Üye
Üye
Merhaba ben 35 yaşında 4 çocuk annesiyle eşimin ailesi tarafından sürekli baskı ve şiddet görüyorum evime girip beni darp edilerek eşyalarını cöperim atılarak beni küçük düşürücü dedi kodu yayılarak bunun kanunda cezaî ne

1

1236998

Forum Okuru
Merhaba ben 35 yaşında 4 çocuk annesiyle eşimin ailesi tarafından sürekli baskı ve şiddet görüyorum evime girip beni darp edilerek eşyalarını cöperim atılarak beni küçük düşürücü dedi kodu yayılarak bunun kanunda cezaî ne
Kardeşim şiddet görüyorsan ve eşyaların gasp edildiyse karakola git şikayet et ve devletten koruma iste. Vereceğin ifade önemli kanunu yasayı cezayı sana karakolda anlatırlar

F

Fatmanur altinbas

Forum Okuru
Merhaba 14 yaşındayım bir kız cocuguyum annem dediğim kadın beni 10 yıldır dovuyor başkasına sinirleniyor beni dovuyor ozelbölgme tekme atıp eliyle burkuyor canım yansın diye hatta oklara kırdı sırtımda akrabaları bir çok. Kişi bana siddet altına sahit 1.sınıfa giden kardeşime odev yaptırırken kardeşim yapamadı diye geldi beni dövdü ve 1. Sınıf sorularını yapamadimi dönünce beynim durdu kulağım cinladi boğazimi sıktı bırakmadı zor nefes aldım cocuklumu yasatmiyor elimden alıyor intihar etmeyi denedim bir çok kez olmadı sevdiklerini için dayndim ama artk yeterr lutfen yardım edin allahım duy sesimi

E

Erin

Forum Okuru
Esimle tartistik biraz hırpaladı sikayetci oldum o esnada oglumada darp raporu alındı bir sure sona pisman oldum savciya gidip esimle baristimi soyleyip dilekce verdim ama oglum hakkında esime dava acildi sonuc ne olur esim ceza alırmı

Eşim çok sinirli ve sık sık çocuklarımızı dövüyor, ona boşanma davası açabilir miyim? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım. Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım? Eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım. Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım?
eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım,boşanma davası açabilir miyim,eşimin baskısıyla gebeliğime son verdim boşanma davası açabilir miyim,eşimin zoruyla kürtaj oldum,eşim çocuk istemedi kürtaj oldum boşanmak istiyorum...
Kadın ve Hukuk 0
Eşimi başkasıyla gördüm. Zina sebepli boşanma davası açabilir miyim? Eşimi başkasıyla gördüm. Zina sebepli boşanma davası açabilir miyim?
eşimi başka birisiyle flört ederken gördüm,zina sebebine dayanarak boşanma davası açabilir miyim,eşimin yanında başka bir kadın vardı zina sebebiyle boşanabilir miyim,eşimin sevgilisi var zina gerekçeli boşanma davası açabilir miyim...
Kadın ve Hukuk 0
Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir? Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?
eşim beni aldatıyor boşanabilir miyim,eşim beni sevmiyor ve aldatıyor boşanmam için yeterli midir,eşim beni başkasıyla aldatıyor boşanmak istiyorum, 35897 Evlenme ile kurulan evlilik birliği cinsel sadakat yükümünü...
Kadın ve Hukuk 0
Eşimin zina yaptığını hangi delillerle ispat edebilirim? Eşimin zina yaptığını hangi delillerle ispat edebilirim?
eşim zina yapıyor,eşimin zina yaptığını hangi delillerle tespit edebilirim,zina yapan eşe boşanma davası açıır mı,zina yapan eşe boşanma davası ne zaman açılır,zina sebebiyle boşanma davası nerede açılır,davalı zina yaptığını ikrar ederse ne...
Kadın ve Hukuk 0
Eşim çok sinirli ve sık sık çocuklarımızı dövüyor, ona boşanma davası açabilir miyim? Eşim çok sinirli ve sık sık çocuklarımızı dövüyor, ona boşanma davası açabilir miyim?
eşim çocuklarımızı dövüyor boşanma davası açabilir miyim,çocuklarını döven bir eşe boşanma davası açılır mı,çocuklarımın şahitliği olursa dayak yediklerini söylerlerse hakim bizi boşar mı,çocuklarım dayak yiyiyor eşime dava açabilir miyim...
Kadın ve Hukuk 0