eşiniz işe giderken siz istemeden eve para bırakırmı

Cevap: Ce: eşiniz işe giderken siz istemeden eve para bırakırmı

Benim eşimde bırakmaz ama sorun olmadı bu güne kadar alışverişi o yaptığı için gerek görmüyor bırakmayı...

Cevap: eşiniz işe giderken siz istemeden eve para bırakırmı

hmm bu konular bizde hic sorun olmaz. Ikimizde calisiyoruz ve banka hesabimiz ortak, ihtiyacim varsa cekerim neden sorayim ki?? Tabi bende abartili harcamalar yapmiyorum yoksa batardik valla :D

bizde ikimiz calisiyoruz ve ortak hesaba geliyor paramiz. isteyince bende cekerim bankadan sormadan, sormaya ihtiyac duymuyorum bile.....bende calisiyorum. para brakmaya gelince, o da brakmaz. zaten lazim degil alisverisi haftasonu olunca hep birlikte yapiyoruz. :)

eşim ben istemeden verendir lakin bende çalışıyorum fakat cüzdanıma genede para koymayı ihmal etmez kısaca cimri değildir eli açıktır bu yönden çok şanslıyım

eşim kuruşuna kadar bütün maaşını bana verir.kendisi benden harçlık alır.o istemeden kendisine para vermem.

ortak hesabimiz var kimin ne ihtiyaci varsa kendi halleder

asla elinden para almam ,alamam

bizde hemen hemen hiç bu konular olmaz ikimizde çalıştıgımız için fakat eşim şehir dışına gidecek ise muhakkak bana para bırakır.. hatta bzen benim haberim bile olmaz cüzdanıma koyuverir

Nişanlıyım kimbilir evlendikten sonra ne olur gerçi şuan bende çalışıyorum evlendikten sonrada çalışırsam istemem gibime geliyor ama yok vericem dersee :D alabilirmiyim bilmiyorumki :)

Geri