eşiniz işe giderken siz istemeden eve para bırakırmı

Cevap: eşiniz işe giderken siz istemeden eve para bırakırmı

daha 3 aylık evliyim eşim bu konuda çok düşüncelidir tabi kendimde çalıştığım için biraz daaha farklı bir diyalog oluşuyor ama her zaman cebimde olmasını ister hastalığı falan hesaba katar yaa biraz benim elimde fazlasıyla açık olduğu için aslında vermesini bile istemiyorum zaman zaman:hhh:

daha 3 aylık evliyim eşim bu konuda çok düşüncelidir tabi kendimde çalıştığım için biraz daaha farklı bir diyalog oluşuyor ama her zaman cebimde olmasını ister hastalığı falan hesaba katar yaa biraz benim elimde fazlasıyla açık olduğu için aslında vermesini bile istemiyorum zaman zaman:hhh:

tabiki herkes nasıl harcama yaptığını kendi bilir..bol harcıyorsan doğrusunu yapıyorsun almamakta....

ekmek parası bile bırakmaz çünkü gelirken kendisi alır.....

4 yıllık evliyim eşim sağolsun he rihtiyacımı alıyor..kredi kartlarım var ama kullanmıyorum aydan aya aldığım ev kiramız varr ben alıyorum onu ama yine eşime veriyorum o harcıyorr:Dbizde senin benim paran yokk bizde herşeyy ortakk sağolsun eşimm emeklilik bile ödüyor bana hiç istemiyorum para ilerde emekli olucamm 7 yıl sonraa onu harcarım bol booll:D
:26::hhh:

6 senelik evliyim ama hiç bırakmadı bes parasız dolasırım yani alınıcakları o alır ama para vermez sans bizede bölesi düştü

ikimizde çalışıyoruzzz ama tüm para bendedir eşim benden harçlık alırr:meçhul:

evlendiğimizden beri eşimden hiç para istemedim aylık bi gelirim olmasına rağmen ve bütün alışverişi o yapmasına rağmen hergün çıkmadan mutlaka bırakır ben bıraktıktan sonra görürüm sormaz bile canım kocam iyiki varsın

Ben çalışıyorum ama para istemek zor olsa gerek...Erkekler istemeden bırakmayı öğrenmeli bence..Ya da kızlar öğretmeli..Ne olur ne olmaz.Bir kadının yanında her zaman para bulunmalı

Geri