Etiketler:
  1. esmerimsin93

esmerimsin93 Forum Okuru

Eski sevgilimle barıştım ama sorunlar yakamı bırakmıyor yardım lütfen

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında esmerimsin93 tarafından paylaşıldı.

Öyle bir cikmazdayim ki ne yapsam bu sorunu cözemiyorum. Benim sorunum eski sözlümle yani simdiki sevgilimle ilgili. Ikimizde 21 yasindayiz. Baristik barisali sorunlar pesimi birakmiyor. Eskiden sözlüydük ayrildi benden. 1 bucuk sene sonra barismak istedi baristik. Simdi aileler istemiyordu ta ki aksam annem istedigini söyleyene kadar. Sevgilime gidip annem izin verdi gelip isteyin dedim. Konusdu ailesinle sonuc Gelmiyorlar. Sevgilim bana kac diyor. Bende kacsam bile ailenin yanini istemiyorum dedim. Baska ev tutacaz dedim. Hayir diyor. Sen gel annemle konus dedim. Yine hayir diyor. Bosver ailen istemesin sen bide benim ailem dügünü yapariz dedim. Yine hayir diyor. Napicagimi sasirdim yarin dogum günüm var ve bulusmak istiyor. Ama korkuyorum annesi tekrar arayip anneme hakaret eder diye. Artik korkudan telefonun kablosunu cikartiyorum ulasamasin diye. 6 ay önce annemi arayip kizinizi istemiyoruz falan demisdi. Ve sevgilim seyirci kaliyor. Benim ailem arkamda onunki degil ama yinede ailesine sözünü geciremiyor. Ben napicam :KK43: bana akil verin lütfen artik sorunlarin bitmesini istiyorum

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sakın aileni bırakıp gitme.Ailen senin koruyucu sigortan.Ailen arkanda olmazsa değersiz olursun.Kaçıp gitmeyi kafandan çıkar.Seven imkansızlıkları göze alır adam gibi gelir ister.Senin hayatının tekrarı yok.Telinle duvağınla Ailenin duasıyla gelin olmak varken ,kendini değersizleştirme.Hiç kafanı karıştırıp düşünme bile .Seviyorsa gelip istesin yoksa herkes kendi yoluna de kurtul...

SadmiN bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113
    Al benden de o kadar seviyorsa gelip istesin yok öyle yağma yoksa yol ver dağlar :)

BEYZA21 bunu beğendi.
Eski sevgilimle barıştım ama sorunlar yakamı bırakmıyor yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

kocama güvenmiyorum eşimi kendime bağlamak için dua kocamı kendime bağlamak için dua kocamla sorunlarım var kocanı kendine ben 4,5 senelik evliyim severek evlendik birde kizim var 3 yasinda kizim icinde cok üzgünüm cünkü babasi gereken ilgiyi göstermiyorum zaten bütün sorunda burdaya kocam evde olmaktan nefret ediyorda diyebilirim sürekli disarda arkadaslariyla zaman gecirmek kadar mükemmel...
  2. sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar.. Benim adım dilek 19 yaşındayım erkek arkadaşım 25 yaşında 2buçuk 3 senelik ciddi bi ilişkimiz var bu sene veya seneye evlenmeyi düşünüyoruz.. Sorunuma gelince sevgilim bana bunu söylemesede ben onu çok sıktığımın farkındayım arıyorum msj atıyorum sürekli nerdesn nabıosun diye msjlar atıyorum tek taraflı bi sıkma değil ama bu, onunda bana karşı izinsiz dışarı...
  3. Berk Oktay eski sevgilisiyle barıştı

Berk Oktay eski sevgilisiyle barıştı

berk oktayın sevgilisi kim berk oktay, sevgilisi, kim, ayrıldı, barıştı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Başarılı ve yakışıklı oyuncu Berk Oktay, ayrıldığı eski sevgilisiyle, yeniden barışmış Melek'lerim. Onlara mutluluklar diliyor ve haberin detaylarına geçiyoruz:) Ünlü oyuncu Berk Oktay ve eski sevgilisi Merve ile el ele görüntülendi. Reina çıkışı, sevgilisiyle el ele...
  4. eski sevgilim..

eski sevgilim..

kızlar bundan 2 sene önce sevgilimle ayrıldık birbirimizi çok yıprattığımızı biliyorduk konuştuk ve bitti. ayrıldıktan 1 sene sonra başka biriyle birlikte oldum ve 1 senedir birlikteyiz. fakat eski sevgilim bir çok mesaj attı. buluşmak yeniden barışmak istiyor. ben artık ona karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum. onu incitecek şeyler söylemekte istemiyorum kesinlikle. şuan ki sevgilim...
  5. Eski sevgilimi Unuturmuyum?

Eski sevgilimi Unuturmuyum?

Dört senelik sevgilimle son zamanlarda aramız iyi değildi 3 ay önce ayrıldım onun isteği üzerine bitirdik bunaldığını istemediğini belki ilerde olur bekle dedi kesin bile değildi o sırada sosyal medya hesaplarını açtı arkadaşları ile daha çok vakit geçirmeye başladı barışmaya çalıştım önemsemedi seninle uğraşamam gibi söyler söyledi ve daha ağırlarını en sonunda vazgeçtim geri döndü affetmemi...

Sayfayı Paylaş