eşlerden şikayet

valla eda bu erkeklerin sanırım genel yapısında var benimki inat değil ama yanii sorsann kesinn erkek ona görede bi adım öndedir.

gevezem guzel bir konuya deginmissin.Bende esimden sikayetciyim.Hasta oldugu zaman cekilmez oluyor.Kucuk bir cocuk gibi miy miy miy suram agriyo buram agriyo kalk sunu getir sunu gotur. .Esyalari cok kiymetli ondan habersiz esyalari atarsam yerlerini degistirirsem ve bunu fark ederse kiyametler kopuyo.bi saat sonra hic bisi olmamis gibi ne oldu kustunmu demesi beni sinir ediyo.onunla konusmadim zaman beni guldurmek icin elinden geleni yapiyo bunada gicik oluyorum Bazen sut dokmus kedi bazen ormanlarin krali aslan kesiliyo .:D:D Butun erkekler boylemi aceba :D:D merak ediyorum

ay meleğim yaa bimi büyütüyozz küsünce onlarmı bu kadar umursamaz anlamıyorum bende.onlarr bizim düşündüğümüz kadar düşünse zaten böle davranmazlarda.ince fikirlilik yok canım.valla biz taka taka ondan erken çöküyoz.derler ya kadın erken çöker:)hasta olduğunda bırak yanlız anlasın kıymetinii hahaha

burdannn eşimeee sesleniyorummmmmmmmmmm yatak odasınınn kapı arkası kirli sepeti değilllllll:sinir: şuu çoraplarını artık kirli sepetinee at yatak odasının kapı arkasınaaaaaaaaaaa değillll :sinir: bıktımm senin çoraplarını toplamaktann ayol :D:D

hahaha asimm kız gece gece güldürdünn sen burdan sesleniyonda o duymuyoo hahaha.anamm daha önce sölemişindir kaç kez ama gene yapıodurr hahaha o yüzden bence asimm artık kirli sepetini kapının arksına koy barii hahaha ayy bu kocalar hahaha insanı alimde yapar zalimde hahaha

hahaha asimm kız gece gece güldürdünn sen burdan sesleniyonda o duymuyoo hahaha.anamm daha önce sölemişindir kaç kez ama gene yapıodurr hahaha o yüzden bence asimm artık kirli sepetini kapının arksına koy barii hahaha ayy bu kocalar hahaha insanı alimde yapar zalimde hahaha

gülme kıs çok ciddi bir sorun bu :D:D ben toplamaktan bıktım o oraya koymaktan bıkmadı :D:D bir milyon kere söylüyorum tamam hayatım diyo 5 dkk sonra o çorap gene orda :D:D

yoh kız ben güvenıom ama sinirimi bozuo bu durum da yiter artıkın hahaha o bıyıklarını sakallarını cımbızla teeeek teek yolcaam en sonunda o olcak sonrada yapcak en iyisi bu nası fikir:D:D:deli::A:

Geri