eşlerden şikayet

bence erkek dediğin sinirleri alınmış:) anlayışlı, kafasına sürekli kıyafeti takmamış, inatsız en onemlisi de sadık olmalı keşke özel üretim olsalar ahh ahhh:deli:

sorma ya bu bilgisayar evde yokken göz göze diz dize tv izliyosun.bilgisayar eve girince iletişim kopukluğu oluyo ister istemez.tamam bir sürü bilgi ediniyoruz çok işimize yarıyo ama.çiftleri biririnden uzaklaştırdığı da kesin.tabi bilgisayardan film izlemek ve kapışarak oyun oynamak hariç:)bunları kocişimle yapmak çok eğlenceli :))bunları yaparken iletişim hat safada hahaha

tna gerçekten kız özel üretim olsalar ne iyi olur:)hoş kocişimi gene değişmem ama eminim bi kaç ayarını değiştiririmhahaha evet en önemlisi sadık ve dürüst olması.helekii bu devirde eş seçimi çok zor devir çok kötü yeni nesil evlenirken çok zorlacak.eskiler bile raydan çıkabiliyoken yeni nesil zaten böyle yetişiyo çevreden netten.rabbimm evlecek olanlara hayırlı eşler nasip etsin.bizim gibi evli olanlarında eşlerini sapkınlıklardan korusunn aminnn

amin geveze Allah herkese hayırlısını versin ben de nişanlımı değişmem ama işte 2-3 ayar atmak lazım:D:D:D:D heheheh

prablim

sinir krizinden guluyor olabilirsiniz yada demekki sorunlariniz o kadar buyuk degil ki hala gulebiliyorsunuz.
ben ikibucuk senelik evliyim esim sinir hastasi.durup dururken biranda bagrir,olur olmaz seylere sinirlenir.
ayrica yetmiyormus gibi birde kumar derecesinde borsaya takintili. o kadar cok para kaybettiki baskalarindan alarak her kese borclandi.
aah ah tv nin basina oturup ses cikarmamasina ilgisiz olmasina hamdedin .daha cok ilgi beklerseniz kendinizi aldatirsiniz en azindan sizin hayatinizi dar etmesin

Geri