Etype proğramı nasıl kaldırılır

arkadaşlar face falan uğraşmaya gerek yok. uninstal tıklayın il soruya "no" deyip 2. soruya finish diyeceksiniz. bu kadar basit. %100 falan olmasına gerek yok demiş ya adam doğru valla bende hemen oldu :D

etype kurtulma

etype klasörünün içinde unistal'i çalıştıyorsunuz. o içinden kendisi dosyaları silecek.daha sonra siz de çıkıp e type dosyasını siliyorsunuz .sonra kurtuluyorsunuz .ben yaptım oldu.

çok saol admin ne belalı bişeymiş yaw .. :)

Çok teşekkürler arkadaşlarım sayenizde bu illetten kurtularak kaldırmayı başardım sağolun ya :)

arkadaşlar başka bir yoluda var.
Şimdi masaüstünde etype simgesi olanlar(olmayanlar programı tekrar kursunlar) simgeye sağ tıklayıp dosya konumunu aç'a basın basınca zaten karşınıza unininstall etype yazıcak ona tıklayıp kaldırın :)
Not:programı kaldırırken antivirüs tepki veriyor sa antiviüsü kapatın :)
bir şey daha uninstall basınca karşınıza çıkan şeye no ya tıklayın :)
ben kaldırdım sıra sizde :)

sayın arkadaşlar etypescoreboard ı silmek icin iki gün ugraştım yanlız windwos7 icin söyluyorum programı silmiş iseniz ve altta ikonu duruyor ise işte cozum başlat arama motoruna şu yazıyı yazın (etypeapplication) ve cıkan klasöre sag tıklaya bas ve sil deyin ve cözümun sonu yanlız programı öncelikle aktif halden cıkarın resmin üzerinde iki tane kırmızı cizgi olacaak daha sonra bu işlemi yapın saygılarımla windonw 7 kulananlar paylaşsın

hiç bunlara gerek yok arkadaşlar, bilgisayarınızda eType klasörünün aratın ve oradaki uninstall programından 2 dk.da halledin bunu :)

eType

buldum windows 7 de hani aşağıda simgeler war ya orda açılıyo ya ona sağ tıklayıp quit war orda bi rsürü şey quit tıkla gelen soruya no de kapanıyo

yaRdımm

yaa bu programıı ben pc ye yukledım neden kendi yuklenıyor :S Lutfen bu program ney neden geldi bilgisayarıma yardım edın..

başlat menusunden etypeunstall -akebınde cıkan ılk soruya yes dıyorsunuz -akabınde next ve fınıshle kaldırılıyor.yularıdakı onerı ıle ben kaldırdım cok sukur berbat bırsey yaaa kac gundur uğrasıyorum program kaldırda gorunmuyor ekran cubuğundan da kurtaramıyordum:((
tesekkurler..

Benzer Diğer Konularımız !

Geri