Etype proğramı nasıl kaldırılır

başlattan unstall i bulun kaldırın ilk soruya no sonda next ve fnish adımlarını izleyin bende öyle kurtulduldum dier yöntemler geçici..

E-TYPE'DEN TAMAMEN KURTULUN
NOT;Bu programdan kurtulmak için MASAÜSTÜNDE E-TYPE KISAYOLU KESİNLİKLE OLMALIDIR.EĞER YOKSA PROGRAMI YENİDEN İNDİRİN.
PROGRAMIN TAM OLARAK KURULU OLDUĞUNDAN EMİNSENİZ;
BAŞLAT MENÜSÜNE E-TYPE YAZIN
UNSTALL ETYPEye tıklayın karşınıza çıkan soruya NOyu tıklayın sonraki sayfada NEXTi tıklayın
Son sayfadaki boş kutuya KALDIR yazıp FINISH'i tıklayın
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDAKİ 63 E-TYPE ÖĞESİNİ SİLİN
TEKRAR BAŞLAT MENÜSÜNE E-TYPE YAZIN karşınıza çıkan E-TYPE SETUP (ETYPEYİ KUR anlamına gelir)SAĞ TIKLAYARAK SİLİN!!!!!
BAŞLAT MENÜSÜNDEKİ TÜM PROGRAMLARDAN ETPE KLASÖRÜNÜ SAĞ TIKLAYIP,GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDAN DA SİLİN BÖYLECE ONDAN TAMAMEN KURTULDUNUZ!!!! GÖZÜNÜZ AYDIN

BU ADIMLARI UYGULAYIN E-TYPEDEN KURTULUN
!!!!!BU ADIMLARI UYGULAYABİLMENİZ İÇİN MASAÜSTÜNÜZDE E-TYPENİN KISA YOLU OLMALIDIR YOKSA TEKRAR İNDİRİN!!!!
E-TYPENİN TAM OLARAK YÜKLÜ OLDUĞUNDAN EMİNSENİZ;
*BAŞLAT menüsüne ETYPE yazın UNSTALL ETYPEye tıklayın
*soruya NO deyin
*2,sayfada NEXTi tıklayın
*son sayfadaki boş kutuya KALDIR yazıp FİNİSHi tıklayın
*GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDA ETYPEYE AİT 63 öğeyi SİLİN
*BAŞLAT MENÜSÜNE TEKRAR ETYPE yazın SETUP ETYPEYİ SAĞ TIKLAYIP SİLİN!!!
*BAŞLAT MENÜSÜNDEKİ *TÜM PROGRAMLARDAN ETYPE KLASÖRÜNÜ SAĞ TIKLAYIP SİLİN!!!!
VE TAMAMEN KURTULDUNUZ**

arkadaslar ben yanlışlıkla o programı indirdim ve sonra sildim silindi klasorude sildim ama mozillada baslangıç sayfası oluyo ve değiştiremiyorum yardımcı olabilirmsiniz

Arkadaşlar hemen yardımcı olayım sizlere.Combofix diye bir ufak bir program var onu kurun ve kendisi update edecek çalıştırınca bırakın yapsın.Sonra program kendi çalışacak.Bilgisayarı resetleyecek kendsi ve ekrana finish yazacak açılacak pencerede sonra bir daha etype nin masaüstünde kalan kısayolunu silip kurtulabilirsiniz..

Beyler herseyi yaptım %100 'e de getirdim fakat etype'nin klasörü olmadığı için unistall yapamıyorum unistall programlarıda etype'yi görmüyor nasıl silicem şunu yardım ederseniz sevinirim ..

Benzer Diğer Konularımız !

Geri