Ev temizliği,düzeni ve kisisel temizlik,düzen

kızlar bu olayı yazmasam olmaz komşuyla ilgili. oturdugum ev alta iki kat dükkanlar var bende daire olarak 2 katayım çift daire karşılıklı alt katlara teras gibi balkon yapmışlar
benim üste oturan o gün camın önünde yıkadı tabi benim camdan içeri su neyse dedim dışarı baktım
öbür komşu salçasını koymuş terasa seslendim dedim söyleseydi
çam önünü yikiyacagim diye teyzeni salcasi orda ya su gitse dedim tabi teyzde cikti baktı ama su girmemişti ben içeri geçince teyze soylemis ya girseydi 500 tl aldık diye
dün teyse kapıya geldi kızım sabah namazından sonra orda yürüyorum biliyorsun dedi ve üst katan üzerim bir tas su attılar dedi ve ben şok
kim atar teyze dedim senin üst komşun bence dedi ya nasıl insanlar var anlamadim ben dedim belkim bilerek atmamışlardır dedim yok kızım yok özelikle üstüme atıldı dedi :mad::mad:

birede bu komsu virusten 1 ay once geldi kiraci bur komşuyla kave içmeye gitmiştik hoş geldin amaclı o zaman demisti 9 ay icinde bu üçüncü ev diye sormuştum neden diye bir ev sahibi gelcek diye çıktık ikinci evdende ora çok gürültüydü demisti ama son çıktığı ev saten buraya yakın simdi aklıma geldi olay olunca demek kovulmuş

birede bu komsu virusten 1 ay once geldi kiraci bur komşuyla kave içmeye gitmiştik hoş geldin amaclı o zaman demisti 9 ay icinde bu üçüncü ev diye sormuştum neden diye bir ev sahibi gelcek diye çıktık ikinci evdende ora çok gürültüydü demisti ama son çıktığı ev saten buraya yakın simdi aklıma geldi olay olunca demek kovulmuş
Sizde tutmayın şikayet edin ev sahibine gönderin terbiyesizler

Geri