Ev temizliği,düzeni ve kisisel temizlik,düzen

Hu huuu bugün bizimde gezme günümüzdü buzz gibi havaya gittik vurduk allah ne verdi ise şimdi evdeyiz az temizlik yapıldı yarın okul var sıkıntılara devam bıcıbıcı yapıldı. Hayat devam ediyor :D:D Sizden ne hu hu uu :D:D

kızlar bu gün cok sinirliyim ya dün mutfak dolaplarını sildim bulaşık makinesini çalıştırdım bitmiş diye kapağı açtım su almis ve durmuş yani bozulmuş bu gün servis gelip yaptı tabi benim kız domatez turşusu yapmışta bize kahvaltı yapacaktık kızım dedi anne dolapta birşey dökülmüş ay bir baktim turşu kapak kırılmış öyle akiyor tabi Ekşimiş çöpe attım o arda peynir vidonu dergahta duruyor oglum dedi dur anne yardım edeyim dedi ve vidon doğrudan yere halı balkona
genede saglik olsun inşallah o sinirle ütü yaptim 2 sepet :rolleyes: :rolleyes:

kızlar bu gün cok sinirliyim ya dün mutfak dolaplarını sildim bulaşık makinesini çalıştırdım bitmiş diye kapağı açtım su almis ve durmuş yani bozulmuş bu gün servis gelip yaptı tabi benim kız domatez turşusu yapmışta bize kahvaltı yapacaktık kızım dedi anne dolapta birşey dökülmüş ay bir baktim turşu kapak kırılmış öyle akiyor tabi Ekşimiş çöpe attım o arda peynir vidonu dergahta duruyor oglum dedi dur anne yardım edeyim dedi ve vidon doğrudan yere halı balkona
genede saglik olsun inşallah o sinirle ütü yaptim 2 sepet :rolleyes: :rolleyes:
Allah kolaylık versin canım sinirlenmekte haklısın

Geri