1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113

Evde büyü nasıl bozulur üstünde büyü olanlar

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

Büyüden korkmayan varmı ? Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan büyü ,insanların hayatını,yaşamını etkileyebiliyor.Çeşitli yollara başvurarak insanlara kötülük yapmak,intikam almak ,kişilerin arasını soğutmak,maddi manevi zararlar vermek için yapılan bu uygulama Allah korkusu olmayan ,vicdan sız kalbi mühürlenmiş şahsiyetlerin yaptığı bir işlemdir. Büyü hakkında detaylı bilgileri paylaşıcaz öncesi Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama , Büyü çeşitleri nelerdir , Büyü yapıldığını nasıl anlarım adlı konularımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Büyü bir insanı etki altına alıp onun iradesini kullanmaya çaışmaktır.Doğaüstü paranomal yöntemlerle insanlar etki altına alınabiliyor.Büyü vardır ve peygamber efendimize kadar yapılmıştır.Büyüden korunmak için dualar mevcuttur.Temiz bir ihlas ile dualar okunursa Allahın izni ile büyü bozulur ve büyüden korunursunuz.Büyünün belirtileri varmı diye bir çok insan merak ediyor.Büyünün belirtileri var.Ruh halinizde değişiklik,mutsuzluk ,hayattan keyif alamama,herşeyden korkma ,sebepsiz ağlamalar,sebepsiz can sıkıntıları,vesveseler,uykuda sıçrayarak uyanma,rüyada sürekli kedi köpek görme,aşırı yorgunluk,halsizlik,birinin sürekli izlediğini hissetmek gibi.Büyüden korunmak ve büyüyü bozmak için paylaşacağımız duaları mutlaka okuyun.Öncelikle 1 bardak suya,felak,nas,ihlas,fatiha ve ayetel kürsü okuyun.Bu suyu damacanaya dökün evde kaç kişi var ise bu sudan içsin.Büyü için okunacak diğer dualar ve yapılması gerekenler ise şöyle ;

< Konu Resmi..>

Sihir ve büyü habis niyetle veya menfaat amacıyla metafizik kuvvet kullanımı demektir.Büyünün uzun geçmişi vardır. Örneğin, Hz İbrahimin peygamber gönderildiği Babil halkı büyü ile meşgul oluyormuş. Hindistan yarımadası, eski Çin ve eski kültürlerde de büyü bir gerçeklik olarak varlığını sürdürmüştür.Özellikle, Peygamberimizin zamanında büyü Yahudiler arasında yaygındı. Peki büyü gerçekten etkilimidir? Büyü tutarmı büyü tutarsa ne olur ?

Büyü başkalarına zarar vermek amacı güttüğünden bir amel gibi insanı dinden çıkarır. Kuran büyüyle uğraşanların kurtuluşa ermeyeceğini bildirir.Hatta iki kişinin arasını düzeltmek gibi durumlarda bile büyüden yararlanmak suçtur. Çünkü büyü yapmak büyük günahlardan sayılmıştır.İslam dini sihri inkar etmemiş, fakat yasaklamıştır.

Büyü ne için yapılır ?

Geçmişten günümüze büyücülük vardır. Ve bu işle uğraşanlar şeytanın öğrencileridirler. Büyü kişileri huzursuz ettiği gibi intihara kadar sürükleyebilir. Büyü genellikle kişiyi huzursuz etmek için yapılır. Büyü kişinin geleceğini bile etkileyebilir. Kısmet kapatma büyüsü, karı kocayı ayırma büyüsü, çocuk olmasın diye yapılan büyü,işleri yolunda gitmesin diye büyü vs vs.. Bu tür büyüler günümüzde sıklıkla yapılmaktadır.

Büyü yapıldığını nasıl anlarım ?

Evet bir çok insanın merak ettiği sorulardan biri. Bana büyü yapılıp yapılmadığını nasıl anlarım ? Nasılki her hastalığın belirtisi vardır , büyü yapıldığına dair delliller de vardır. Büyü yapılan kişi öncelikle hiç bir şeyden zevk almaz.Son derece kasvetli düşüncelere dalar. Kişi sürekli olarak mutsuzdur. Panik atak hastaları gibi sürekli kötü şeyler olacağını düşünür. Kişi sürekli hasta ve yorgundur. Hiç bir iş yapmak istemez.Sürekli rüyasında kabuz görür. Kişi de uyku problemi vardır.Uyuyamaz yada uyumakta güçlük çeker. Kişinin bütün işleri ters gider . Ayrıca kişide sebepsiz hüzün ve ağlama krizleri görülür.

Büyü yapıldıysa bunu bozmak mümkünmü ?

Elbetteki mümkün. Bunun için hacılara hocalara gitmenize gerek yok. Öncelikle boy abdesti alın . Hacet namazı kılın .Namazın sonunda Allaha dua edip sığının. Daha sonra 1 bardak suya felak,nas,ihlas,ayetel kürsi okuyup üfleyin ( Her bir sure 7 defa okunacak ) Daha sonra bu suyu itikatle için . Şayet büyü başkasına yapıldıysa aynı işlemi gerçekleştirin. Bu sureleri elinizden geldiğince sürekli olarak okuyun vird edinin. Daha sonra yunus suresinin 81. ve 82. ayetlerini okuyunuz.

Fe lemmâ elkav kale Mûsâ; mâ ci’tüm bihi’s-sihru,in-ne’llâhe se yûbtılühû.İnne’llâhe lâ yuslihu amele’l-müfsidîn.

Ve yuhikku’llâhü’l-hakka bi kelimâtihî ve lev kerihe’l- mücrimûn

Mümkün mertebe her gün düzenli olarak ameneresulüyü okuyunuz. Bu duları yapmadan önce 3 defa estafirullah ve Euzu billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim demeyi unutmayınız..

Son düzenleme: 24 Temmuz 2017
    Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  2. hale 326

hale 326 Forum Okuru

allah razı olsun bu kıymetli duaları okuyunca rahatladım değişimler oldu

3. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Amin ecmain.Faydasız dua varmı ki ? Okumaya devam edin.Yorumunuz için teşekkür ederiz.

4. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Konu yeni bilgilerle güncellenmiştir.

5. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konuyla alakalı büyü bozduğunu söyleyen bir çok kişi bu konumuza yazıyor ama biz onları kesinlikle aktive edemiyoruz. Nihayetinde iş, yine dönüp dolaşıp, bana gel büyünü bozayım cümlesine varıyor telefonlar adresler vs vs.... Evet büyü var ama bunun para ile bozulmasına para ile iş yaptırılmasına kesinlikle karşıyım.

es-es bunu beğendi.
  6. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    155
    Ödül Puanları:
    63
    Ben büyüye inanıyorum ve defalarcada maruz kaldım . Büyünün belirtilerinden bir kaçını sayıcam .Büyüye maruz kalan kişide sebepsiz ağlamalar oluyor. Aynı zaman da sebepsiz can sıkıntısı asabiyet,uykusuzluk ,iştahsızlık ve umutsuzluk oluyor. Bana büyü yapıldığı dönemde çok hasta olmuştum ve hastalığa teşhis konmadı .En son büyü yapıldığı kanısına vardırk ve gerekenleri Uyguladık. Büyüden şüphelenen arkadaşlar bol bol felak,nas,ihlas ve ayatel kürsi okusun. Büyüden kurtulmanın da korunmanın da yolu budur.

semaciicek ve Mal Kabul Memuru bunu beğendi.
  7. Ecem ;)

Ecem ;) Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Dua dua dua .Dua kaderi bile değiştirir arkadaşlarım. Dua etmek her derde devadır. Bu büyü ilettinden hem kurtulmak hemde korunmak için arkadaşların dediği gibi felak,nas,ihlas ve ayetel kürsi okuyun. Duanızı okuduktan sonra da Allaha sığının . Büyü bozduğunu iddia edenlere de gidip prim vermeyim. Bu karektersizler derdiniz üzerinden ticaret yapmaktadır ve yaptıkları şeyde işe yaramamaktadır

es-es bunu beğendi.
  8. Shimubi

Shimubi Forum Okuru

Merhabalar bana 3 ayri muska yazilmis. Is hayatim iliskim ve evlenememem icin. Cok uzun bir birlikteligim vardi gecen hafta durup dururken ayrildik. 2 senedir is bulamiyorum. Muskalari buldular ve cozuldu. Benim merak ettigim sey erkek arkadasimla istemsizce ayrildik, geri donusu olur mu? Olursa cozuldukten ne kadar sure sonra hersey eski haline doner. Allah rizasi icin birisi cevaplasin. Gercekten zor durumdayim.

9. Shimubi

Shimubi Forum Okuru

Merhabalar bana 3 ayri muska yazilmis. Is hayatim iliskim ve evlenememem icin. Cok uzun bir birlikteligim vardi gecen hafta durup dururken ayrildik. 2 senedir is bulamiyorum. Muskalari buldular ve cozuldu. Benim merak ettigim sey erkek arkadasimla istemsizce ayrildik, geri donusu olur mu? Olursa cozuldukten ne kadar sure sonra hersey eski haline doner. Allah rizasi icin birisi cevaplasin. Gercekten zor durumdayim. Iliskim komple bitti mi? Belli bir sure sonra hersey yoluna girer mi? Allah rizasi icin birileri bisey soylesin.

10. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Selamlar;

Keşke elimizden gelen birşeyler olsa ama malesef büyü kesinlikle var. Anladığım kadarı ile bu büyüyü yapanlar sizi ayırmış gibi görünüyor. Bunun için iyi bir hoca bulmak gerekiyor. Bir ton şarlatan var hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama araştırarak gerçek birisini bulmanız gerekiyor. Bozulur mu bozulabilir ama bir çok şekilde yapılan büyü var. Allah yardımcınız olsun. Umarım tam olarak bilgisi olanlar bize buradan yazarlar da halledersiniz.

Saygılar.

11. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba, gerçeklik payı varmıdır emin değilim ama bir büyü karşılığın da para alınmışsa o büyünün mutlaka bir gün bozulacağını duymuştum. Ayrıca bir büyünün 40 gün etkisi olduğu söyleniyor. Size yapılan büyü gerçekten bozulduyda kesin bir zaman belirtemem ama erkek arkadaşınız size dönecektir. Her gün felak,nas,ihlas ve ayetel kürsü okuyun . Dilerim hayatınızdaki olumsuzluklar bir an önce bertaraf olur.

12. shimubi

shimubi Forum Okuru

cevap icin sagolun. Cok guvendigimiz para almadan allah rizasi icin cozen birine cozdurduk. Ben bu iliski yoluna zamanla girer mi duzelir mi hersey zamanla onu merak ettim. Bir kere daha olmustu cozulunce barismistik.Tesekkurler.

semaciicek bunu beğendi.
  13. Aysellesya

Aysellesya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle birçok yazı var büyü ile ilgili ve bende para ile çözüm yapanlara inanmıyorum. Bu yazı bundan dolayı dikkatimi çekti. Rica ediyorum lütfen ailem zor durumda bildiğiniz güvendiğiniz daha önce yardımını gördüğünüz bir hoca yok mu. Elbetki Allahın izniyle tek çare Kur an I Kerim . Ama ben abdest alamıyorum takıntılarım arttı. Bundan dolayı kendime çok okuyamıyorum ama artık beynim çok yoruldu. Lütfen biliyorum var böyle insanlar bütün sitelerde az kişi var bende onlardan diyen birçok yalancı. Belki aralarında bu işi yapacak var ama güvenemem ki. Allah rızası için bilen varsa bana yardımcı olsun. Bu sorununu güvendiğimiz birine çözdürdük diyen kardeşi m lütfen bana yardımcı olun yakında ise bende hocadan yardım alayım.

Evde büyü nasıl bozulur üstünde büyü olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyü

Büyü

Bakınız; Sihir / Sihirbaz.Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Çok dikkatli olmak gereklidir. Rüyayı gören kişinin içinden yıkanmak gelmiyorsa büyü rüyası uyarı olarak alınmalıdır. Rüyada büyü görmek, yolsuzluga isarettir. Kendini birisine begendirmek maksadi ile...
  2. Büyü bozmak üstümde büyü var mı nasıl bozabilirim ?

Büyü bozmak üstümde büyü var mı nasıl bozabilirim ?

Büyü kişileri bir takım yöntmelerle doğa üstü güçlerle etki altına almaktır. Büyü insanlığın en eski tarihine kadar dayanmaktadır. Büyücülükle uğraşanlar büyüleme işlemi ile her türlü olaya müdahale ettiği kanısındadır. Büyü yapmak dinimizce haram sayılmakla birlikte en büyük günahlar arasındadır. Peki ama büyü ne için yapılır ? Tabiki kişileri mutsuz ve huzursuz etmek için yapılır. Genelde...
  3. büyü

büyü

başkalaları tarafından büyü yoluyla hakkınızın yenildiğini hiç düşündünüzmü?
  4. Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

büyü nasıl anlaşılır, iple büyü anlama, büyü belirtileri Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım Büyünün ve nazarın belirtilerini merak edenler buyursun İslamiyette büyü vardır ve hatta peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) e bile yapıldığını hepimiz biliriz. Günümüz de birçok kişi ne yazık ki sırf menfaat ve para sızdırmak adına bu olayı kullanan hocalar ve kişilerle dolu.. Önemli...
  5. Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama

Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama

Bu duayı iki Cuma arası 105 sefer okuyan –Allah’ın izni ile- her türlü sıkıntılardan, büyülerden ve belalardan kurtulur; gelecek bela, sıkıntı ve kederlerden de emin olur. Allah celle celâluhû, o kişinin dünya ve âhiret sıkıntılarını giderir. Bir günde tamamı okunabilirse de her günün nasibinin olması için, her güne (7 güne) bölünerek okunması daha faziletlidir. Sabah namazından sonra veya...

Sayfayı Paylaş