Evde büyü nasıl bozulur üstünde büyü olanlar

Uzman SühaN

Administrator
Evde büyü nasıl bozulur üstünde büyü olanlar
Evde Büyü nasıl bozulur ? Evimde Büyü Var mı Nasıl bozabilirim ?Büyüden korkmayan varmı ? Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan büyü ,insanların hayatını,yaşamını etkileyebiliyor.Çeşitli yollara başvurarak insanlara kötülük yapmak,intikam almak ,kişilerin arasını soğutmak,maddi manevi zararlar vermek için yapılan bu uygulama Allah korkusu olmayan ,vicdan sız kalbi mühürlenmiş şahsiyetlerin yaptığı bir işlemdir. Büyü hakkında detaylı bilgileri paylaşıcaz öncesi Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama , Büyü çeşitleri nelerdir , Büyü yapıldığını nasıl anlarım adlı konularımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Büyü bir insanı etki altına alıp onun iradesini kullanmaya çaışmaktır.Doğaüstü paranomal yöntemlerle insanlar etki altına alınabiliyor.Büyü vardır ve peygamber efendimize kadar yapılmıştır.Büyüden korunmak için dualar mevcuttur.Temiz bir ihlas ile dualar okunursa Allahın izni ile büyü bozulur ve büyüden korunursunuz.Büyünün belirtileri varmı diye bir çok insan merak ediyor.Büyünün belirtileri var.Ruh halinizde değişiklik,mutsuzluk ,hayattan keyif alamama,herşeyden korkma ,sebepsiz ağlamalar,sebepsiz can sıkıntıları,vesveseler,uykuda sıçrayarak uyanma,rüyada sürekli kedi köpek görme,aşırı yorgunluk,halsizlik,birinin sürekli izlediğini hissetmek gibi.Büyüden korunmak ve büyüyü bozmak için paylaşacağımız duaları mutlaka okuyun.Öncelikle 1 bardak suya,felak,nas,ihlas,fatiha ve ayetel kürsü okuyun.Bu suyu damacanaya dökün evde kaç kişi var ise bu sudan içsin.Büyü için okunacak diğer dualar ve yapılması gerekenler ise şöyle ;

büyü.jpg

Sihir ve büyü habis niyetle veya menfaat amacıyla metafizik kuvvet kullanımı demektir.Büyünün uzun geçmişi vardır. Örneğin, Hz İbrahimin peygamber gönderildiği Babil halkı büyü ile meşgul oluyormuş. Hindistan yarımadası, eski Çin ve eski kültürlerde de büyü bir gerçeklik olarak varlığını sürdürmüştür.Özellikle, Peygamberimizin zamanında büyü Yahudiler arasında yaygındı. Peki büyü gerçekten etkilimidir? Büyü tutarmı büyü tutarsa ne olur ?

Büyü başkalarına zarar vermek amacı güttüğünden bir amel gibi insanı dinden çıkarır. Kuran büyüyle uğraşanların kurtuluşa ermeyeceğini bildirir.Hatta iki kişinin arasını düzeltmek gibi durumlarda bile büyüden yararlanmak suçtur. Çünkü büyü yapmak büyük günahlardan sayılmıştır.İslam dini sihri inkar etmemiş, fakat yasaklamıştır.

Büyü ne için yapılır ?

Geçmişten günümüze büyücülük vardır. Ve bu işle uğraşanlar şeytanın öğrencileridirler. Büyü kişileri huzursuz ettiği gibi intihara kadar sürükleyebilir. Büyü genellikle kişiyi huzursuz etmek için yapılır. Büyü kişinin geleceğini bile etkileyebilir. Kısmet kapatma büyüsü, karı kocayı ayırma büyüsü, çocuk olmasın diye yapılan büyü,işleri yolunda gitmesin diye büyü vs vs.. Bu tür büyüler günümüzde sıklıkla yapılmaktadır.

Büyü yapıldığını nasıl anlarım ?

Evet bir çok insanın merak ettiği sorulardan biri. Bana büyü yapılıp yapılmadığını nasıl anlarım ? Nasılki her hastalığın belirtisi vardır , büyü yapıldığına dair delliller de vardır. Büyü yapılan kişi öncelikle hiç bir şeyden zevk almaz.Son derece kasvetli düşüncelere dalar. Kişi sürekli olarak mutsuzdur. Panik atak hastaları gibi sürekli kötü şeyler olacağını düşünür. Kişi sürekli hasta ve yorgundur. Hiç bir iş yapmak istemez.Sürekli rüyasında kabuz görür. Kişi de uyku problemi vardır.Uyuyamaz yada uyumakta güçlük çeker. Kişinin bütün işleri ters gider . Ayrıca kişide sebepsiz hüzün ve ağlama krizleri görülür.

Büyü yapıldıysa bunu bozmak mümkünmü ?

büyü nasıl bozulur.jpg

Elbetteki mümkün. Bunun için hacılara hocalara gitmenize gerek yok. Öncelikle boy abdesti alın . Hacet namazı kılın .Namazın sonunda Allaha dua edip sığının. Daha sonra 1 bardak suya felak,nas,ihlas,ayetel kürsi okuyup üfleyin ( Her bir sure 7 defa okunacak ) Daha sonra bu suyu itikatle için . Şayet büyü başkasına yapıldıysa aynı işlemi gerçekleştirin. Bu sureleri elinizden geldiğince sürekli olarak okuyun vird edinin. Daha sonra yunus suresinin 81. ve 82. ayetlerini okuyunuz.

Fe lemmâ elkav kale Mûsâ; mâ ci’tüm bihi’s-sihru,in-ne’llâhe se yûbtılühû.İnne’llâhe lâ yuslihu amele’l-müfsidîn.

Ve yuhikku’llâhü’l-hakka bi kelimâtihî ve lev kerihe’l- mücrimûn

Mümkün mertebe her gün düzenli olarak ameneresulüyü okuyunuz. Bu duları yapmadan önce 3 defa estafirullah ve Euzu billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim demeyi unutmayınız..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba , Amin ecmain.Faydasız dua varmı ki ? Okumaya devam edin.Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu konuyla alakalı büyü bozduğunu söyleyen bir çok kişi bu konumuza yazıyor ama biz onları kesinlikle aktive edemiyoruz. Nihayetinde iş, yine dönüp dolaşıp, bana gel büyünü bozayım cümlesine varıyor telefonlar adresler vs vs.... Evet büyü var ama bunun para ile bozulmasına para ile iş yaptırılmasına kesinlikle karşıyım.

Ben büyüye inanıyorum ve defalarcada maruz kaldım . Büyünün belirtilerinden bir kaçını sayıcam .Büyüye maruz kalan kişide sebepsiz ağlamalar oluyor. Aynı zaman da sebepsiz can sıkıntısı asabiyet,uykusuzluk ,iştahsızlık ve umutsuzluk oluyor. Bana büyü yapıldığı dönemde çok hasta olmuştum ve hastalığa teşhis konmadı .En son büyü yapıldığı kanısına vardırk ve gerekenleri Uyguladık. Büyüden şüphelenen arkadaşlar bol bol felak,nas,ihlas ve ayatel kürsi okusun. Büyüden kurtulmanın da korunmanın da yolu budur.

Dua dua dua .Dua kaderi bile değiştirir arkadaşlarım. Dua etmek her derde devadır. Bu büyü ilettinden hem kurtulmak hemde korunmak için arkadaşların dediği gibi felak,nas,ihlas ve ayetel kürsi okuyun. Duanızı okuduktan sonra da Allaha sığının . Büyü bozduğunu iddia edenlere de gidip prim vermeyim. Bu karektersizler derdiniz üzerinden ticaret yapmaktadır ve yaptıkları şeyde işe yaramamaktadır

Merhabalar bana 3 ayri muska yazilmis. Is hayatim iliskim ve evlenememem icin. Cok uzun bir birlikteligim vardi gecen hafta durup dururken ayrildik. 2 senedir is bulamiyorum. Muskalari buldular ve cozuldu. Benim merak ettigim sey erkek arkadasimla istemsizce ayrildik, geri donusu olur mu? Olursa cozuldukten ne kadar sure sonra hersey eski haline doner. Allah rizasi icin birisi cevaplasin. Gercekten zor durumdayim.

Merhabalar bana 3 ayri muska yazilmis. Is hayatim iliskim ve evlenememem icin. Cok uzun bir birlikteligim vardi gecen hafta durup dururken ayrildik. 2 senedir is bulamiyorum. Muskalari buldular ve cozuldu. Benim merak ettigim sey erkek arkadasimla istemsizce ayrildik, geri donusu olur mu? Olursa cozuldukten ne kadar sure sonra hersey eski haline doner. Allah rizasi icin birisi cevaplasin. Gercekten zor durumdayim. Iliskim komple bitti mi? Belli bir sure sonra hersey yoluna girer mi? Allah rizasi icin birileri bisey soylesin.

Merhabalar bana 3 ayri muska yazilmis. Is hayatim iliskim ve evlenememem icin. Cok uzun bir birlikteligim vardi gecen hafta durup dururken ayrildik. 2 senedir is bulamiyorum. Muskalari buldular ve cozuldu. Benim merak ettigim sey erkek arkadasimla istemsizce ayrildik, geri donusu olur mu? Olursa cozuldukten ne kadar sure sonra hersey eski haline doner. Allah rizasi icin birisi cevaplasin. Gercekten zor durumdayim. Iliskim komple bitti mi? Belli bir sure sonra hersey yoluna girer mi? Allah rizasi icin birileri bisey soylesin.

Selamlar;

Keşke elimizden gelen birşeyler olsa ama malesef büyü kesinlikle var. Anladığım kadarı ile bu büyüyü yapanlar sizi ayırmış gibi görünüyor. Bunun için iyi bir hoca bulmak gerekiyor. Bir ton şarlatan var hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama araştırarak gerçek birisini bulmanız gerekiyor. Bozulur mu bozulabilir ama bir çok şekilde yapılan büyü var. Allah yardımcınız olsun. Umarım tam olarak bilgisi olanlar bize buradan yazarlar da halledersiniz.

Saygılar.

Geri