Evde büyü nasıl bozulur üstünde büyü olanlar

S

Serap8181

Misafir
Evde büyü nasıl bozulur üstünde büyü olanlar
İzmirde büyü bozmayı Allah rızası için yapan biri var mı? Bir çok şarlatan ile karşılaştım, birine güvenip bir miktar para da verdim hiç bir faydasını görmedim hala aynı dertlerle uğraşıyorum.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
İzmirde büyü bozmayı Allah rızası için yapan biri var mı? Bir çok şarlatan ile karşılaştım, birine güvenip bir miktar para da verdim hiç bir faydasını görmedim hala aynı dertlerle uğraşıyorum.
Valla arkadaşım herkes şarlatan olmuş günümüzde işin ehli hocalar yok . Kendin de büyüyü boza bilirsin Allaha sığınarak; Her gün 7 defa felak, nas, ihlas, ayetel kürsü, fatiha okuyun. Birde nihat hatipoğlunun tavsiye ettiği kalem suresi var bunuda okuyun dua şöyledir ; Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semîûz zikra ve yekûlûne innehu le mecnûn(mecnûnun).Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn(âlemîne).

U

Umutışığı

Misafir
cevap icin sagolun. Cok guvendigimiz para almadan allah rizasi icin cozen birine cozdurduk. Ben bu iliski yoluna zamanla girer mi duzelir mi hersey zamanla onu merak ettim. Bir kere daha olmustu cozulunce barismistik.Tesekkurler.
Merhaba benim de başıma aynısı geldi ve büyü bu kez nişanlıma yapılmış ve okunmuş sular içilmesi gerekiyomuş ama buna asla inanmaz ve beni adeta hiçbir suçum olmamasına rağmen resmen cadı gibi görüyor. Nereye gittiniz bana da yatdımcı olur musunuz. Yüzük attık bu durumdan çok kötü bir haldeyim sıkıştım.

Evde çöp bekletmek bereketsizliğe yol açarmı? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
EVLERİMİZ DE KEDİ VE KÖPEK BESLEYEBİLİR MİYİZ ? EVLERİMİZ DE KEDİ VE KÖPEK BESLEYEBİLİR MİYİZ ?
Evde kedi beslenirmi,evde köpek beslenirmi,evde kuş beslenirmi,evde tavşan beslenirmi,evde kedi beslemek caizmi,evde hayvan beslemek hakkındaki tüm detaylar yazımızın devamın da.. Hayvanlar Allah’ın sessiz kullarıdır. Dinimiz islam...
Tüm İslami Bilgiler 1
İslamda boşanma (talak) ile ilgili hükümler ! İslamda boşanma (talak) ile ilgili hükümler !
Halen yürürlükte olan medeni hukuku savunan profesörler; İslamın aile hukukunda, kadına değer verilmediği iddiasında bulunmaktadırlar. Bazı İslamcı geçinen yazarlar da aynı iddiada bulunuyorlar. Bir islamcı yazar daha da ileri giderek, "erkeksi...
Tüm İslami Bilgiler 3
Kredi çekmek harammı ? Kredi çekmek harammı ?
Hayat şartları çok zor.Ekmek aslanın midesinde olsa da helal lokmanın peşindeyiz çoğumuz.Şartların zorluğu ,ihtiyaçların giderilmesi için çoğumuz kredi çekmeye yöneliriz.Kimi ev almak için,kimi araba,kimi borcunu ödemek için ,eşin dostun...
Tüm İslami Bilgiler 9
Evde kimse yokken çıplak durmak çıplak yıkanmak günahmı? Evde kimse yokken çıplak durmak çıplak yıkanmak günahmı?
Sual: Erkeklerin yalnızken çıplak veya şortla yıkanması günah mıdır? CEVAP Bu konuda üç kavil vardır: 1- Mekruhtur. 2- Küçük yerde caizdir. 3- Caizdir. (Redd-ül muhtar) İhtiyatlı olmalı, peştamal gibi bir şey ile göbekten dizlere kadar...
Tüm İslami Bilgiler 0
Evde çöp bekletmek bereketsizliğe yol açarmı? Evde çöp bekletmek bereketsizliğe yol açarmı?
Bereket, az malın çok faydası olması, çok işe yaraması demektir. Az bir mal, bereketli olunca, çok kimsenin rahat etmesine, çok iyi işlerin yapılmasına yarar. Bereketli olmayan çok mal vardır ki, sahibinin dünyada ve âhirette felaketine sebep...
Tüm İslami Bilgiler 0