1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  15.274
  Beğenilen Mesajlar:
  2.285
  Ödül Puanları:
  113

  Evde büyü nasıl bozulur ?

  Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Büyüden korkmayan varmı ? Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan büyü ,insanların hayatını,yaşamını etkileyebiliyor.Çeşitli yollara başvurarak insanlara kötülük yapmak,intikam almak ,kişilerin arasını soğutmak,maddi manevi zararlar vermek için yapılan bu uygulama Allah korkusu olmayan ,vicdan sız kalbi mühürlenmiş şahsiyetlerin yaptığı bir işlemdir. Büyü hakkında detaylı bilgileri paylaşıcaz öncesi Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama , Büyü çeşitleri nelerdir , Büyü yapıldığını nasıl anlarım adlı konularımızı da incelemenizi öneriyoruz.

  Büyü bir insanı etki altına alıp onun iradesini kullanmaya çaışmaktır.Doğaüstü paranomal yöntemlerle insanlar etki altına alınabiliyor.Büyü vardır ve peygamber efendimize kadar yapılmıştır.Büyüden korunmak için dualar mevcuttur.Temiz bir ihlas ile dualar okunursa Allahın izni ile büyü bozulur ve büyüden korunursunuz.Büyünün belirtileri varmı diye bir çok insan merak ediyor.Büyünün belirtileri var.Ruh halinizde değişiklik,mutsuzluk ,hayattan keyif alamama,herşeyden korkma ,sebepsiz ağlamalar,sebepsiz can sıkıntıları,vesveseler,uykuda sıçrayarak uyanma,rüyada sürekli kedi köpek görme,aşırı yorgunluk,halsizlik,birinin sürekli izlediğini hissetmek gibi.Büyüden korunmak ve büyüyü bozmak için paylaşacağımız duaları mutlaka okuyun.Öncelikle 1 bardak suya,felak,nas,ihlas,fatiha ve ayetel kürsü okuyun.Bu suyu damacanaya dökün evde kaç kişi var ise bu sudan içsin.Büyü için okunacak diğer dualar ve yapılması gerekenler ise şöyle ;
  < Konu Resmi..>  BÜYÜ VE SİHİRDEN KORUNMA DUASI  Bir kişi Hz. Ali’ye (ra) geldi, kendisine yapılan büyü ve sihir’den şikâyet etti. Hz. Ali (ra) da ona Yûnus sûresi’nin (10) 81. ve 82. âyeteriyle, A’râf sûresi’nin (7) 118. ve 119. âyetlerini temiz bir kâğıda yazıp üzerinde taşımasını, bunu yaptığı takdirde Allah’ın kendisini sihir ve büyü’den koruyacağını söyledi.

  Yûnus sûresi’nin 81. ve 82. âyetleri ve mealleri şöyledir:

  “Fe lemmâ elkav kale Mûsâ; mâ ci’tüm bihi’s-sihru,in-ne’llâhe se yûbtılühû.İnne’llâhe lâ yuslihu amele’l-müfsidîn.

  “Ve yuhikku’llâhü’l-hakka bi kelimâtihî ve lev kerihe’l- mücrimûn.”

  Büyüden Korunma Duası Anlamı:

  “Onlar(Firavunun sihirbazları)ellerindekini attıkları zaman, Mûsâ, ‘sizin getirdiğiniz şey sihirdir’ dedi. “Allah onu boşa çıkaracaktır. Çünkü Allah bozgunculuk için çalışanlann işini düzeltmez.”

  “Bozguncular istemese de Allah delil ve mu’cizeleriyle hakkı ortaya çıkarır.

  ”A’râf sûresi’nin 118 ve 119. âyetleri ve mealleri de şöyledir:

  “Fe vakaa’l-hakku ve batale mâ kânû ya’melûn.”

  ANLAMI: “Böylece hak ortaya çıktı, onların yaptıklan ise bir hiç olup gitti..”

  “Fe ğulibû hünâllke ve’nkalebü’s-sâğırin.”

  ANLAMI: “Fir’avun’un adamları oracıkta mağlup olup küçük düştüler.”

  Büyü yapmak, İslamda en büyük günahlar arasında yer almaktadır. Büyüde, Allah ın hikmeti ve iradesi rağmına bir istekte bulunmak; şeytanî ve şerir güçlerden, ilahı kudrete karşı yardım aramak arzusu vardır. Bu yönüyle büyü yapmak ve sihir yoluyla insanlara zarar vermekte bir tür gizli şirk görüntüsü vardır.  Bu duayı iki Cuma arası 105 sefer okuyan –Allah’ın izni ile- her türlü sıkıntılardan, büyülerden ve belalardan kurtulur; gelecek bela, sıkıntı ve kederlerden de emin olur. Allah celle celâluhû, o kişinin dünya ve âhiret sıkıntılarını giderir.


  DUANIN YAPILIŞ ŞEKLİ


  Bir günde tamamı okunabilirse de her günün nasibinin olması için, her güne (7 güne) bölünerek okunması daha faziletlidir. Sabah namazından sonra veya öğlen namazına 1 saat kalacak vakte kadarki zaman dilimi içerisinde okunabilir.


  Her günlük 15 defa okumanın sonunda 1 defa da AMENERRESÛLÜ duası (Bakara suresinin son iki ayeti) okunur. Böylece bu dua toplamda 7 defa okunmuş olur. Hepsi bir günde okunmak istenirse 105 defa okumanın bitiminde 7 defa da AMENERRESÛLÜ duası okunup tamamlanabilir.


  Duanın gücünü artırmak için başlangıcında 2 rekat müracaat niyetli namaz, bitiminde 2 rekat şükür niyetli namaz kılınabilir.

  Duanın Rabbimden isteklerimizde vesile olduğunu, hakkımızda hayırlı olanı istemek gerektiğini ve bunu verecek olanın da sadece Rabbimiz olduğunu unutmayalım.

  Dualarınızda bizleri de hatırlamanız temennisi ile…


  DUANIN OKUNUŞU


  Estağfirullah (3 defa) (Duaya başlamadan önce tevbe edip temizlenmek içindir)

  Allâhumme salli âlâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed

  Bismillâhirrahmânirrahîm

  Elhamdulillâhi Rabbil âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke nağbudu ve iyyâke nesteîn.

  Elif-Lâm-Mim

   
  Kuzusunun Anası bunu beğendi.
 2. hale 326

  hale 326 Forum Okuru

  allah razı olsun bu kıymetli duaları okuyunca rahatladım değişimler oldu
   
 3. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  15.274
  Beğenilen Mesajlar:
  2.285
  Ödül Puanları:
  113
  Merhaba , Amin ecmain.Faydasız dua varmı ki ? Okumaya devam edin.Yorumunuz için teşekkür ederiz.
   
Evde büyü nasıl bozulur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bilgisayar nasıl bozulur ?

  Bilgisayar nasıl bozulur ?

  Bilgisayar Nasıl Bozulur????? :sule::sule::sule: Bilgisayarınızı, direkt güneş ışığı alabilecek bir yerde kullanın. Yakınlarda kalorifer veya benzeri bir ısıtma cihazı da bulunursa iyi olur. Ortamın nemli olması, olaya ayrı bir anlam katacaktır. :)) Bilgisayarınız kilitlendiği zaman, ''reset'' tuşuyla filan uğraşmayın. Power tuşuyla kapatın ve birkaç saniye bile geçmeden hemen açın. :)...
 2. imam nikahı nasıl bozulur

  imam nikahı nasıl bozulur

  imam nıkahı başka bir erkekle yakınlaşınca bozulur mu
 3. Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

  Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

  büyü nasıl anlaşılır, iple büyü anlama, büyü belirtileri Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım Büyünün ve nazarın belirtilerini merak edenler buyursun İslamiyette büyü vardır ve hatta peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) e bile yapıldığını hepimiz biliriz. Günümüz de birçok kişi ne yazık ki sırf menfaat ve para sızdırmak adına bu olayı kullanan hocalar ve kişilerle dolu.. Önemli...
 4. Büyü yapıldığını nasıl anlarım?

  Büyü yapıldığını nasıl anlarım?

  İmam-ı Rabbani hazretleri buyuruyor ki: Büyü yapmak, küfre en yakın olan, en kötü haramdır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Müslüman büyü yapmaz. Allah saklasın, imanı gittikten sonra büyü tesir eder.) [c.3, m.41] İmam-ı Nevevi hazretleri buyuruyor ki: (Büyü yaparken, küfre sebep olan kelime ve iş olursa, küfürdür. Böyle bir kelime ve iş olmazsa, büyük günahtır.) Hadis-i şeriflerde buyuruldu...
 5. Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama

  Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama

  Bu duayı iki Cuma arası 105 sefer okuyan –Allah’ın izni ile- her türlü sıkıntılardan, büyülerden ve belalardan kurtulur; gelecek bela, sıkıntı ve kederlerden de emin olur. Allah celle celâluhû, o kişinin dünya ve âhiret sıkıntılarını giderir. Bir günde tamamı okunabilirse de her günün nasibinin olması için, her güne (7 güne) bölünerek okunması daha faziletlidir. Sabah namazından sonra veya...

Sayfayı Paylaş