Evde yapılabilecek etkili basen hareketleri arıyorum?

• Konbuyu başlatan Karbeyazigonlum
  • Başlangıç tarihi
K

Karbeyazigonlum

Forum Okuru
Evde yapılabilecek etkili basen hareketleri arıyorum?

Etkili basen hareketleri melek kadınlar kulübü etkili basen hareketleri evde forum'da.​

Kızlar evde yapabileceğimiz etkili basen hareketleri var mı? Hem basenlerimi eritecek hem selülitlerimi yok edecek hareketler arıyorum. Basenlerinde kalinlik olanlar sonradan hareketlerle eritenler nasıl yaptılar yorumlarınızı bekliyorum. En etkili basen hareketleri evde yapılabilecek hareketler olursa iyi olur?

Merhabalar
Hanımlar bizim bu kilo problemlerimiz ne olacak acaba kendimi de işin içine katarak yiyoruz yiyoruz sonra da kilo vermek için çaba harcamaya çalışıyoruz aslında yeteri kadar yesek sağlıklı beslensek bu fazla kilolar fazla yağlarla bizi rahatsız etmeyecek aslında. Biz bayanların en sıkıntılı bölgeleri basenler ve karın bölgesidir aslında basenleri eritmek için birçok hareket var bunları evde de yapabilirsiniz ama düzenli olarak bu hareketleri yapmak önemli ayrıca yediğimiz içtiğimiz e de çok dikkat etmeliyiz. Düzenli yaptınız basen hareketleri aynı zamanda selülitlerin izi de sıkılaştırıcı haktır diye düşünüyorum yani sporla sıkılaşan deriniz selülitlerinden de kurtulmuş olacaktır. Yazımızın altına sizin için etkili basen hareketleri evde yapabileceğiniz özellikle örnekleri bulabileceğiniz bir video paylaşmak istiyorum. Aynı zamanda basen hareketlerinde etkili olan hareketlerden biri su kağıttır su katı belki biliyorsunuz düz bir zemin üzerinde ayaklarınız omuz hizasında açık şekilde duracaksınız ve elleriniz belinizde olacak bu şekilde aşağı eğilip kalkacaksınız dizleriniz biraz kıvrılmış olacak yani. Buna benzer hareketleri aşağıdaki videoda bulacaksınız. Büyük ihtimalle basenlere uyguladığınız hareketler kalçaya da etki edecektir.

Geri