Fal bakan Cafelere inanıyormusunuz?

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Fal bakan Cafelere inanıyormusunuz?
fal bakan cafeler fal bakan kadın taksimde cafeler bursada fala kadın
meleklermekani10-3491.jpg

Arkadaşlar son 4-5 yıldır gözle görülür bir şekilde cafelerde fal baktırma modası çıktı.
Gerçekten güzel bakan varmı bilmiyorum ama, bana göre standart şeyler söyleyen çok.

Nasılda gözlerini ayırmış insanlar, kimbilir ne söyleyecek diye.
Bulunduğum şehirde bir cafeye öneri üzerine gittim bende. Sıkı sıkı dinledim baktım.
Güzel şeyler duydum vesselam.. Ama 2 yıl oldu hala olmadı dedikleri.

Fazla kaptırıyoruz sanırım kendimizi.
O yüzden ben Tarot'u daha gerçeğe yakın buluyorum. Gelecekten haber değil maksat. Sıkıntımızı söyleyip yol öğrenmek. Ama bu amacında dışına taşınıyor mesele...

Siz söyleyin bakalım Fal çizginiz nereye kadar?
Hemen ilk duyduğunuza inanıp kendini kaptıranlardanmısınız?
Yoksa işim olmaz diyenlerdenmi?
Yada hepsine değil ama şunlara inanırım diyenlerdenmi??

Bende senle aynı fikirdeyim çok geleceği söyleyenlere inananalardan değilim ama bulunduğum durumdan bahseden fallardan biraz etkilenirim. İnanna derecemde şöyle olur duymak istediğimi söylüyorsa:D:D:D ya da kafama yatmışsa inanırım ama kendimi çokta kaptıranlardan değilim.

ben bıkeresınde annemle cafede oturuyorz kahve içtık . oranın sahıbı kadın geldı senn falna bakabılırmıyım dedı olur dedım kadının soyledklerı hepsı dogruydu ve cıktıda . vede ucret almamıstı. ama herkesın bakabılcegını sanmıyorum. çok nadır oluyor bakabılen ve bazı seylerı bılebılen :) fala bakıcak ınsan paradan soz ettımı gercek falcı oldugunu sanmıyorum acıkcası .

Ben haziran ayında gittim handanca ama kahve falı altında tarotun kısasını bakıyorlar tarot 25 lira su 25 lira kahve 15 lira o yüzden bir çok insan kahveyi tercih ediyor ben gittiimde bende kahveye baktırdım ama fincana doğru düzgün bakmadı bile daha çok tarot baktı ve %99 doğru çıktı sayılır erkek arkadşımla olanlar ismini neler yaşadığını neler hissettiiğini rahatsızlığını benim işle ilgili sorunlarımın hemen hemen hepsini bildi çok etkilendim daha önce hiç bu kadar etkilenmemiştim ama geleceğe dair hiçbirşey sölemedi benim merak ettiğim kafamdaki sorulara yanıt bulmaktı bilmiyorum tekrar gidermiyim ama şeytan dürtüyor su falında herşey çıkıyormuş dediler çok merak ettiğim şeler var. Hani bi ata sözü var bir insanın başına ne gelirse meraktan gelir diye ne yapalım insanoğluyuz merak ediyoruz geleceği. Allahtan başkası bilmez geleceği biiliyoruz ama bunlar ne diyede insan düşünmeden edemiyor nasıl bu kadar biliniyor diyede insan düşünmeden edemiyor sende birçok şeyi bildin mesala yani

Hepsinie inanmam handanca ama tarot beni etkiliyor birde su falı galiba su falında birçok şey gözküyormuş benim şu anki durumumu anlatırsa ve ona yakın yorum yaparsa o zaman inanırım hayatımda 2 defa falcıya paraverdim birisine verdiğimde çok acıdım o paraya çünkü bana hastalıktan başka birşe sölemedi beni hastalık hastası etti ama birkaçını bilti attıda mı tuturdu diyeceğim bilemiyrum herneyse bişe oldu ama tarot süper bişe

Bir haftası ben, eşim ve okuldan bir kaç öğretmen arkadaşımızla Kocaeli'ne kampa gittik, gitmeden önce İzmit merkezde bir yerde yemek yedik ve canımız nargile çekti biz de adını şu an veremeyeceğim bir cafeye gittik, yanımıza 30-35 yaşlarında hoş bir bayan geldi ve kahve falına baktırmak isteyip istemediğimiz sordu, eşlerimiz"-Bu hatunların falı fallanmış" dedi ama biz itiraz edip kahvelerimizi içtik ve bayana fal baktırdık, inanın bana ben hayatım boyunca böyle bir fal ne duydum ne de gördüm, fala bakan bayan en ufacık ayrıntısına kadar herşeyi söyledi hatta belki inanmayacaksınız ama "-Bu akşam eskiden sürekli görüştüğün ama şu an başka bir yerde görev yapan bir arkadaşından güzel bir telefon alacaksın" dedi, gerçekten de o akşam tayini farklı bir şehre çıkan telefonda sürekli görüştüğüm ama uzun zamandır yüzyüze görüşmediğim bir arkadaşımdan yakında evleneceğine dair bir telefon aldım ve birkaç ay içinde diğer söyledikleri de çıktı valla sizi bilmem ama ben o kadını tanıdıktan sonra fala şaşarak inanmaya başladım

bir kez hem tarot hemde kahve falı baktırdım çıkmadı....
bir zamanlar bir arkadaşım bakardı çıkardı senede 1 kez baktırırdım ama son 2 sefer baktırdım artık hiç bir söyledikleri çıkmıyo
fala inanırım ama kendini kaptıranlardan değilimdir..

o cafelerin hiç birine inanmıyorum bir zamanlar taksimde bir cafede baktırıyordum hiçbirini bilemiyorlar boyuna sallamasyon yani hepsi para tuzağı bunların

Geri