fal baktırmak istiyorum

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında mumisigi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba075

Tuğba075 Forum Okuru

Arkadaşlar Ankaranın en iyi falcıları konur1 sokak kızılayda Turuncu cafede tam olarak 13 adet falcı ile çalışıyorlar. Yıldız hanım var ben ona baktırıyorum türkiyenin en eski falcılarındanmış süper ötesi bir kaıdn hem candan hemde herşeyi söylüyor. KEsinlikle Tavsiye ederim.Ankarada daha büyük bir fal organizasyonu yok zaten karşılaşmadım

2. Sleep07

Sleep07 Forum Okuru

kızılay konur 1de soner bey var biraz bayan tarzı birisi ama gercekden hayatımda böyle falcı görmedim kesinlikle öneririm kız kardeşim hayatının aşkıyla tanıştı mayısta evleniyorlar sayesinde:)

3. hanzade_ank

hanzade_ank Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar benim konum sizlerinkinden biraz farklı. Ben iş yerimden ayrılmıştım ve çok dardaydım. Aylardır iş bulamazken bir arkadaşım bana İskenderunda yaşayan bir şeyh olduğunu ve yazdığı muskalarla her derde deva bulduğunu söyledi. Tabiki inanmaktan başka çarem yoktu. Hoca ile direk irtibata geçemedim çünkü kendisi arapça dışında bir dil bilmiyormuş. Bir torunu var ve onula konuştum derdimi anlattım bana kargo ile 4 adet dua yazan kağıt gönderdiler. Hepsinin işlevi farklı imiş. Çok detaya girmeyeyyim. Yaklaşık 1 ay içinde asla tahmin edemeyeceğim bir yerden iş teklifi aldım inanın şoka girdim resmen daha önce başvuru yaptığım ama hiç haber gelmeyen 2 yerden de aradılar. Şu an çok mutluyum ve Allah bu şeyhden binlerce kez razı olsun. Ulşamka isterseniz torununun mail adresini vereyim. O isterse size telefon numarasını

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Kasım 2016
  4. hanzade_ank

hanzade_ank Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar benim konum sizlerinkinden biraz farklı. Ben iş yerimden ayrılmıştım ve çok dardaydım. Aylardır iş bulamazken bir arkadaşım bana İskenderunda yaşayan bir şeyh olduğunu ve yazdığı muskalarla her derde deva bulduğunu söyledi. Tabiki inanmaktan başka çarem yoktu. Hoca ile direk irtibata geçemedim çünkü kendisi arapça dışında bir dil bilmiyormuş. Bir torunu var ve onula konuştum derdimi anlattım bana kargo ile 4 adet dua yazan kağıt gönderdiler. Hepsinin işlevi farklı imiş. Çok detaya girmeyeyyim. Yaklaşık 1 ay içinde asla tahmin edemeyeceğim bir yerden iş teklifi aldım inanın şoka girdim resmen daha önce başvuru yaptığım ama hiç haber gelmeyen 2 yerden de aradılar. Şu an çok mutluyum ve Allah bu şeyhden binlerce kez razı olsun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ekim 2016
    umuna bunu beğendi.
  5. onur_eagle

onur_eagle Forum Okuru

tavsıye uzerıne ıkı gun once tarot cafeye gıttım 50 lı yaslarda gul ablaya fal baktırdım. Ben burda ne yazsam bos bızzat gıdıp fal baktırmanız lazım gercekten bu kadarını beklemıyordum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Aralık 2016
  6. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    114
    Ödül Puanları:
    43
    Fala bakanda baktıran da günah kazanıyor.Böyle safsatalara nasıl inanıyorsunuz ? Allahtan başka hiç kimse geleceği ve gaybı bilemez !

7. abi

abi Forum Okuru

bir arkadasimin tavsiyesi üzerine tarot cafede çalışan gül ablayla tanistim. Ilk bakista yasadigim saglik sorunumu bildi ve iyi olacağım tarihi bile söyledi. Su ana kadar ne dediyse hepsini yasadim. Arkadaslarimda öyle. Ondan başkasına gitmeyiz. Sadece falda bakmiyor kurşun yildiz name ebced hesabi filan hepsini cok iyi biliyor ayrıca baktığı tarot kartlarida rezzan kirazinkiyle ayni.yani diğer falcilarin kartlari gibi kirtasiyeden alınan kartlar degil. Keske o kadar yipranmadan tanissaydim gül anneyle.

fal baktırmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

slm handanca ben yeni katıldım ve tarot baktırmak istiyorum ama mesaj yazmam gerekiyomuş sanırım bi açıklarsan sewinirm napmam gerektiğini şimdiden teşekkürler....
  2. durumum ile ilgili fala baktırmak istiyorum

durumum ile ilgili fala baktırmak istiyorum

ben sezai durumum ile ilgili fala baktırmak istiyorum
  3. Fal baktırmak günahtır!!

Fal baktırmak günahtır!!

bu konu;fal baktırmak günahmıdır,fal baktırmak harammıdır hakkında bilgiler vermektedir Bugün kenarda, köşede, neredeyse her mahallede çeşitli adlar altında kendilerine birtakım masum ve modern unvanlar takarak mesleklerini icra eden had ve hesaba gelmeyen falcılar kol geziyor.Yahu arkadaş kelin ilecı olsa başına sürer!Her haltı bildiğini idda eden bu şarlatanlara inanmayın!Zira inanarak...
  4. ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor

ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor

ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor
  5. Fal bakmak fal baktırmak haram mı?

Fal bakmak fal baktırmak haram mı?

Gelecekte olacakları bazı yöntemlerle tahminlerle bulma işidir fal. Gelecekle ilgili yorum yapan tahminlerde bulunan kişiye falcı denmektedir. Falın çok çeşitleri vardır. Kahve falı, tarotla geleceği öğrenme, iskambil kağıdıyla fal bakma, eli inceleyerek fal bakma buna örneklerdir. Birçok dinde olduğu gibi dinimiz İslam da fal bakana da baktırmak yasaktır. Günümüzde fal bakma artık...

Sayfayı Paylaş