Faranjite iyi gelen şeyler neler evde neler yapılabilir kızlar

• Konbuyu başlatan Ynse
  • Başlangıç tarihi
Y

Ynse

Forum Okuru
Faranjite iyi gelen şeyler neler evde neler yapılabilir kızlar

Faranjite ne iyi gelir melek kadınlar kulübü faranjite ne iyi gelir evde forum'da.​

Ya ben 4 gündür faranjit olmuşum iş yerinden izin de alamıyorum bayağı kötüyüm doktora gidecek gibiyim galiba hep kendi geçer diye düşünüyordum ama geçmiyor. Faranjite ne iyi gelir evde fikir verirseniz sevinirim. Önerilerde bulunun lütfen yaa bitigim resmen.

Merhabalar
Faranjit şu sıralar çok sık oluşan şikayetlerden diyebiliriz. Peki evde neler yapılabilir faranjit için? Özellikle bunun en iyi ilacı evde sürekli ılık su tüketmek bu faranjite iyi gelecektir yine et suyu çorbalar tüketmek de çok önemli. Bu arada faranjit için tuzlu su ile gargara yapmak faydalı olacaktır. Ama ilk seçenek bol ılık sıvı almak çok önemli. Faranjite bağlı boğazda oluşan bakterileri de tuzlu su ile gargara yaparak bakterileri temizleyebilirsiniz. Yine ılık şekilde bitki çayları da işe yarayacaktır burada.

Ses kısıklığı durumu yasayanlar mutlaka bu yazımızı da inceleyin. "Ses kısıklığı için evde ne yapabilirim ne iyi gelir" konumuz aşağıdaki linkte dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi ben azınca ılık sıcak olmayacak ama bir bardak suya bir şeker kaşığı kadar tuz atıp eritiyorum üç beş dakika gargara yapıyorum rahatlatıyor tavsiye edebilirim. İyotlu değil de deniz tuzu ya da himalaya tuzu daha iyi geliyor. Geçmiş olsun. Tam da hastalık mevsimi şimdi.

Geri