Farklı kültürleriyle dünya çocukları

eskimo çocuk :kutuplarda yaşarlar.hayvan kemikleriyle oynarlar.fok, balina ve su aygırı etiyle beslenirler.kürk giyerler.buzdan yapılmış kulübelerde otururlar.bana zenci çocuk lazım ltfn biri yazsın.

eskimo çocuk:kutuplarda yaşar.hayvan kemikleriyle oynar fok balina ve su aygırı etiyle beslenir.kürk giyer.buzdan yapılmış kulübelerde yaşar.
zenci çocuk:sıcak adalarda yaşar.bambu oyuncaklarını kendisi yapar.çevresinde maymun ve suda yaşayan hayvanlar vardır.taş evlerde otururlar.
inşallah işinize yarar. kolay gelsin arkadaşlar :D

aynen :D eskimo ve zenci çocuk yaşamı isteriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz

Eskimo çocuk:Buzdan klübelerde yaşıyor,hayvan kemiklerni oyuncak olarak kullanıyor bir de kuzey kutbunda yaşıyor.

Zenci çocuk :Taş evlerde yaşıyor,oyuncağını kendisi yapıyor ve sıcak bir yerde yaşıyor.

(alınn sizee eskimo ve zenci çocukları zaten ilk başta birisi yazmış bir de bn yazdım bunlar olmazmı amaa başka da lazım size yardım ediyorumm bn kendim de bunu yazdım....

eskimo çocuk zenci çocuk

Eskimo çocuk:Buzdan klübelerde yaşıyor,hayvan kemiklerni oyuncak olarak kullanıyor bir de kuzey kutbunda yaşıyor oda sıcaklığı . genellikle 3 - 4 dereceye çıkmaktadır.Zenci çocuk :Taş evlerde yaşıyor,oyuncağını kendisi yapıyor ve sıcak bir yerde yaşıyor

Sıcak bir ortamda yaşıyorlar.Taş evler evin içini sıcak tuttuğu için taş evlerde yaşıyorlar.Kuraktır.Su bulmak bazen onlar için zorlaşıyor.

Geri