fikriniz varmı kızlar

Cevap: fikriniz varmı kızlar

yorumlarınız için sagolun kızlar:) bioderi bi deneyecegim bakalım

Merhaba;
Bende bir Bioder kullanıcısıyımm ve çok memnunum.Hem yüz bölgemde hemde vücut bölgemde kullanım yapılyorum.Yüz bölgemde Serum uygulamasını 2 aydır,vücut bölgemde Jel uygulamasını 1 aydır yapıyorum ve almış olduğum sonuçlar gerçekten çok güzel.Çünkü kullanım kolayLığı,kokusu ve etkileri çok güzel.Kullanım yaptığım bu süre içerisinde yütlerimin çıkış sürelerinde azalmalar ile tüylerimin çıkış sürelerinde gecikmeleri gözlemlemeye başladım.

canım bence doktora tekrar git. biliyosun bu ürünlerin yan etkileri yıllar sonra ortaya çıkıyor. erkek olarak doğmak varmış. 3 bıcaklı bir traş bıcağı birazcık sabun ve limon kolanyası hiç bişey bırakmıyor.beyiminde sakalları seyrek yaaaaaa.. biyodermi kullandıkiiiiii hehhehe olsun biyoderli yada biyodersiz ben buldum:)

Lazer artis yapiyor canim,yani bu yeni ogrenilen bir gercek ve doktorlari bile sasirtmis benim de basima geldi,sorun su ki,lazer uygulandigi yerdeki tuylere etki ediyor fakat yanindaki tuyleri de etkileyip buyumesini sagliyor.ben kol bolgeme lazer yaptiriyordum omuz bolgemde hic tuy yoktu ve orada artis oldu.simdi ise omuz bolgemdeki tuyler cok ince ve etkilenmiyor,gozle gorulmeyecek kadar kucuklerdi simdi rahatlikla gorebilirsin.bunun sonu yok sanirim,biktim cunku lazerden.lazer de etki etmiyorsa birsey etki etmez ,cekecegiz iste,modern agda olmali su lazer artik boyle dusunuyorum.

bioder icin ve kullandigim bir urun icin ben de yorumumu yazayim,reklama girdiyse ozur.Almanya da reklamlarda vardi hairfree diye bir urun onu da kullandim ve lazere de kullandiktan sonra basladim cunku bu urunleri kullanmak icin tuyleri kokten almamiz gerekiyor ya bende ikisi de ise yaramadi,yine de kullananlari yaniltmayatim ve sonunda lazere basladim.

Bioder

Ben Bioder kullanımını kesnilikle öneririm.Çünkü kullanımı kolay,etkileri kalıcı ve kokusu da harika.Ayrıca bitkisel olması bence öok güzel.

Geri