1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Filtreli buzdolabı Brita...

  Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Filtreli buzdolabı Brita... [​IMG] ENB 35405 W Brita, buzdolabının içine entegre edilmiş deposu sayesinde, dört litre suyu kireç, klor kötü koku ve metallerden arındırarak size anında sunuyor.
  Bu sayede evde litrelerce su stoklamanıza gerek kalmıyor. Filtreleme haznesinin kapağında bulunan elektronik kartuş filtrenin değiştirilme zamanını gösteriyor. Ayrıca değiştirilebilir kapı yönü, ekonomi fonksiyonu, tatil fonksiyonu, kontrol kilidi, açık kapı alarmı, ekstra geniş sebzelik, çevre dostu olma özellikleriyle de ürün ön plana çıkıyor.

   
Filtreli buzdolabı Brita... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. GardropTipi Buzdolabı

  GardropTipi Buzdolabı

  8820 SBS NF...
 2. Buzdolabından ayakkabılık

  Buzdolabından ayakkabılık

  buzdolabı nasıl boyanır buzdolabı boyası Buzdolabından ayakkabılık Satın alındığı günden bu yana yani yaklaşık 45 yıldır durmaksızın çalışan buzdolabı için değişim çanları çoktan çalmaya başlamış. Üç yıl önce eve gelen yeni model buzdolabı yüzünden mutfaktaki yerini bırakıp kilere taşınmak zorunda kalan eski buzdolabı, sağlam bir motora sahip olmasına rağmen dış görünümünde yılların...
 3. Buzdolabı:

  Buzdolabı:

  Buzdolabı: Buzdolabı ya tezgah dizisinin başında olmalı ya da yakınında bir tezgah düşünülmelidir. Aynı gereklilik fırınlar için de sözkonusudur. Tezgah ile dolap kapağının açılışı arasında 38 cm. mesafe bulunmalıdır.
 4. Transparan Buzdolabı

  Transparan Buzdolabı

  Transparan Buzdolabı Bu bozdolabı sürekli iştahınızı açabilir. Mutfağa girdikçe gelsin dondurmalar, tatlılar. Japonların bulduğu bu teknoloji harikası Tokyo’da Ulusal Elektronik İcatlar fuarında gösterilmiş. Buzdolabı içini gösterdiği gibi super alçak çekmeceleri olduğu için bel ağrısı yaratmayacak bir tasarıma sahip.
 5. Buzdolabı koltuğu

  Buzdolabı koltuğu

  buzdolabı ile ilgili icatlar İşte en garip icatlardan biri daha gerçekten yorgun ve tembel olanların işine yarayabilir. Tembel koltuk... İçeceğinizi almak için buzdolabına doğru sürmeniz yeterli...

Sayfayı Paylaş