Florürsüz diş macunu markaları

L

Lucittas

Forum Okuru
Florürsüz diş macunu markaları
Florürsüz diş macunu markaları florürün zararları nelerdir

Merhaba

Diş macunu diye aldığımız bir çok marka da florür olduğunu öğrendim ve florür çok zararlı diyorlar florürsüz diş macunu kullansak daha iyi değil miflorürün insan sağlığına zararları neler , ciddi ciddi zararlarından bahsediyorlar madem bu kadar zararlıydı neden diş macunları içerisine koydular neden buna izin verdiler anlayabilmiş değilim eğer bu kadar zararlı ise bunları kullanmamak lazım değil mi . Florürsüz diş macunu markaları hangileri yardımcı olur musunuz

Merhaba

Florür konusun da kızgın olmanı anlayabiliyorum. Değil mi madem zararlıydı madem toksidasyona yol açıyordu neden izin verdiniz haydi dünya da izin verildi bizde neden izin verildi neden bunları bir ciddi kurum incelemez değil mi. florür beyin de ve kemikte birikiyor i beyinde zamanlar fazla birikmesi sonucu zeka geriliğine ve daha bir sürü rahatsızlığa , kemikte birikmesi de romatizmal hastalıklara benzer hastalıklara yol açıyor . Florürsüz diş macunu kullanılmalı. florürsüz diş macunu markalarını n11 ve hepi burada siteleride bulabilirsin ben eyüp sabri tuncer in çıkardığı florürsüz misvak özlü dişmacununu kullanıyorum gayet de memnunum.

Geri