garip bilmece garip cvp haydennnnnnnn

esena

Aktif Üye
Üye
garip bilmece garip cvp haydennnnnnnn
garip bilmeceler uçakla ilgili bilmeceler sağlıkla ilgili cevabı uçak olan uçak ile bir adam ve karısı uçaktalarmış.uçak düşmüş adam kurtulmuş ama karısı ölmüş.adam yıllar snra adam bir cafeye gitmiş orada bi kuş yemeği yemiş.adam yeryemez cepinde ki silahı çıkarıp kendini vurmuş nden?

Cevap: garip bilmece garip cvp haydennnnnnnn şimdi kuş yemeğiyle karısı arasında bağlantı kuracam ama yoq.soru tam olarak boyle mi deneme modum??:D:D

Yanliz_Kiz

Yeni Üye
Üye
Cevap: garip bilmece garip cvp haydennnnnnnn Bilmem...??:]

Cevap: garip bilmece garip cvp haydennnnnnnn adamın eceli gelmiş bence

2 bilmece hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
benden de bir bilmece herkese.... benden de bir bilmece herkese....
yapan satar.alan kullanmaz.kullanan görmez nedir bu?
Zeka Soruları 7
Örümcek Yaklaşıyor mu dersiniz Çok garip. :) Örümcek Yaklaşıyor mu dersiniz Çok garip. :)
merhaba meleklerim uzun zamandır paylaşım yapmıyodum siteyede pek giremiyorum inş bundan sonra sık girmeye çalışıcam:)...
Zeka Soruları 12
2 bilmece 2 bilmece
dokunulmadan tutulan şey nedir meleklerle ilgili bilmeceler oruç ile ilgili bilmeceler rüya ile bilmece rüya 1- Bir adam apartmanın 20. katında oturuyor ve 20. kattan giriş kapısına inerken asansörle inebiliyor. Ama 20. kata...
Zeka Soruları 6