garip bilmece garip cvp haydennnnnnnn

esena

Aktif Üye
Üye
garip bilmece garip cvp haydennnnnnnn
garip bilmeceler uçakla ilgili bilmeceler sağlıkla ilgili cevabı uçak olan uçak ile bir adam ve karısı uçaktalarmış.uçak düşmüş adam kurtulmuş ama karısı ölmüş.adam yıllar snra adam bir cafeye gitmiş orada bi kuş yemeği yemiş.adam yeryemez cepinde ki silahı çıkarıp kendini vurmuş nden? < Konu Resmi..>

ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :( hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Karnımda garip seyirmeler hissediyorum hamilelik olabilir mi ? Karnımda garip seyirmeler hissediyorum hamilelik olabilir mi ?
Merhabalar. 2 hafta önce eşimle birlikte olduk. Karnımda garip seyirmeler hissediyorum hamilelik olabilir mi ? Cevap verirseniz sevinirim
Gebelik belirtileri 1
Dünya dan ve Ülkemiz den Garip Batıl İnançlar Dünya dan ve Ülkemiz den Garip Batıl İnançlar
Batıl inançlar , gerçeklik payı olmayan bir takım yersiz korku ,endişelere yol açarak , kişin günlük yaşamını etkiliyebiliyor.Bana göre kesinlikle psikolojik bir rahatsızlık olan bu durum tedavi edilmelidir.Yüzyıllardır süregelen hiç bir...
Bilmedikleriniz 0
Kadınların uğursuz görüldüğü garip hurafeler Kadınların uğursuz görüldüğü garip hurafeler
Tarih incelendiğinde görülüyor ki kadın, haklar bakımından asırlar boyu ihmal edilmiş, horlanmış, en ağır zulüm, baskı ve işkencelere maruz tutulmuştur. 19. yüzyılın ortalarına kadar, gerek Avrupa, gerekse Asya'da kadın, hukukundan yoksun...
Tüm İslami Bilgiler 4
Hangi burcun ne gibi takıntıları var? Hangi burcun ne gibi takıntıları var?
Burçların ilginç takıntıları olduğunu biliyor muydunuz? Hangi burç nasıl bir takıntıya sahip okuyunca hem çok gülecek hem de çok şaşıracaksınız. Yapılan bir araştırmaya göre burçların kendi aralarında farklı takıntıları olduğu ortaya çıktı...
Burçlar 0
ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :( ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(
merhabalar ben 23 ocaktan beri düzenli olarak ovulasyon testi kullanıyorum. her gün test yapıyorum. adet döngüm 32 gün en son 6 ocakta adet oldum. testi yaptığım günden beri ikinci çizgi hep var hep silik ve koyuluğu kalınlığı hiç değişmiyor. ama...
Gebelik testi - hesaplama 0