gebe kalmak için neler yapıyoruz

Cevap: gebe kalmak için neler yapıyoruz

Carizmam öncelikle rabbim sanada en kısa zamanda evlat versin:kiss: umarım her şey yolunda gider sperm sayısını hem çoğaltmak ve hızlı olmasını sağlamak için eşine muhakkak bir bardak süte 1 yemek kaşığı fındık tozu katıp günde iki bardak içir işe yarayacaktır çok geçmiş olsun canım hakkımızda hayırlısı olur inşallah:)

canim ablam bunuda yapiyorum senin fikrindi sen söyler söylemez hemen uygulamaya basladik bedne iciyorum :)
seviyorum sizi :kiss:

ablam süpersin anında hemen bir kür yazıvermiş. nasıl aklında tutuyon bunları :D ben ilaç içmeyi bile unutyom bazı. vallahi helal olsun süpersin :hhh:

Valla ablası yararlı olupta aynı zamanda iyi sonuç veren şeyleri unutmuyorum:)en yakın arkadaşımın eşinde bu sorun vardı bu kürü uyguladı eşinde sorun kalmadı umarım en kısa zamanda hepimizin bebişi olur:)

sperm sayısını çoğaltma
Çocuk sahibi olabilmek için sperm sayısının belli bir düzeyde olması lazımdır. Sperm sayısının azlığından dolayı çocuk sahibi olamayanlara İbrahim saraçoğlundan süper bir kür tarifimiz var. Bu formül sperm sayısında düşme olan erkekler için…Hazırlanışı: 7-8 tane keçiboynuzunu kırıp yarım litre sıcak suya atarak 7-8 dakika kaynatın. Elde edilen suyu 3 ay boyunca düzenli olarak tüketin
kaynak:ibrahim saraçoğlu

DENENMİŞ TARİFLER
paça çorbası
taze soğan
yemeklere karabiber koyun
balın içine fındık badem çam fıstığı yer fıstığı tarçın karışımı yapıp her gün kadın ve erkeğin 1 yemek kaşığı alması şart
sofradan salatayı eksik etmeyin ve hep taze soğan kullanın
son olarak horoz eti
1 bardak süt 1 yemek kaşığı toz fındık kendiniz kabuklu alıp evde dövün ve içine nebat şekeri bulabilirseniz 1 yemek kaşığı koyun erkek ve kadın için çok yararlı
eşinizle muhakkak günde 1 fincan dahi olsa kekik demleyip balla tatlandırıp için
kaynak:çitos

benim bu ay başlayacağım ibrahim saraçoğlunun soğan kürü

Soğan kürü nasıl yapılır:
1,5 bardak suda orta boy bir soğan 8-10 parçaya bölünüp 5 dakika kaynatılıp suyu içilir. Ilık içilmesi gerekiyor. Günde 2 kez yapılır. Sabah ve akşam yemeklerinden önce. 15 gün sürekli olarak devam edilir. Soğan suyu, önceden hazırlanıp bekletilmemeli. Taze taze tüketilmeli
hamile kalmak için arkasından kuru incir kürü uygulanmalı

Kuru incir, mükemmel bir kan yapıcıdır. Öylesine güçlüdür ki, kısa zamanda alacağınız sonuç sizi şaşırtacaktır.

Kür 1: Kan yapıcı
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya sekiz-dokuz adet kuru inciri ilave ediniz ve yedi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yedi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A
U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir
şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Kür 2: Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A
U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.
kaynak:saraçoğlu.at

ben bu ay bunları uyguluyacam
ve hayıt meyvası içecem hadi bakalım hayırlısı melekler

ayni küre bende basliycam yarin :S
ama bidefa denedim midem altüstü oldu kaldirabilir miym bilmiyorum
ondan sonrada incir kürüne basliycam

bende yazayım neler yaptım hamile kalmak için.
1 sene önce dr ye gittik rahim ağzı anormal damarlaşması vardı. maddi sebeplerden dolayı 1 sene beklemek zorunda kaldık. bu sene ocakta yine gittim ve dr bunu yaktı. şimdi 16 sında tekrar kontrolüm var. bol bol dua ettim. normal bilindik teknikler.eşime sperm testi yapıldı 2. testinde sonucu 16 sında dr söyliycek. sperm sayısı yüksek ama hıznı bilmiyoruz. herşey 16 sından sonra belli olcak. daha yolun başındaymışım ya :D

eeee artık benimde anlatmamın zamanı gelmişşş :)
biz 28.10.2006 da evlendik kocişimleee...7 sene anlaştıktan sonra..
ve evliliğimizin tadını çıkarmak için ilk zamanlar bebiş istemedik ve bu yüsdende ben doğum kontrol hapı kullandım 9 ay boyunca.daha sonra bebiş istediğimizi fark ettik bende evde tek başıma çok sıkılmıştım...
ve hapı bıraktım danıştığım dr bir kaç ay korunmamız gerektiğini söledi.bizde 2 ay korunduk hapın etkisinin geçmesi için.tam bıraktık korunmayı bana iş teklifi geldi ve değerlendirip en acilinden işe başladım...
bir kaç ay daha korunduk ilk zamanlar kütt diye ben hamileyim demiim iş yerindekilere diye.neysemmm çok uzattım korunmayı bıraktık 13.ayında hala olmayınca ( haptan falan diye kendimizi bu aya kadar avutmuştuk) dr a gittim ve kontroller muayeneler yapıldı bana .. bişii çıkmadı tabii daha sonra eşim gitti onun sperm sayısı normal fakat hızı düşük çıktı ama yinede hamile kalmam gerekliymişş...eşimi biras daha kurcalattıktan sonra varikosel olduğu tespit edildi.çok önemli olmasa da küçük bir operasyon gerekiyo dediler hızını yavaşlatan bu damar genişlemesiymiş yani..
ve eşim 5 hafta önce varikosel ameliyatı oldu.dr 6 ay bebek beklemeyin anca spermler kendini toparlar dedi 3. ayı tekrar sperm sayısı için dr a gidecek
bakalım bekliorusss sabırla....

ayni küre bende basliycam yarin :S
ama bidefa denedim midem altüstü oldu kaldirabilir miym bilmiyorum
ondan sonrada incir kürüne basliycam

canım bende içtim ama tadı haşlanmış maydonazdan daha iyi benimde midem kaldırmıyor inşallah sonuna kadar götürürüz:)

Geri