gebeler için soğan suyu zararlımı düşüğe sebep olurmu

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Ben de kist yuzunden 5 gun boyunca gunde 2 bardak seklinde uyguladim, uyguladigim dönemde hamileymisim öğrenince cok endişelendim cok şükür bir sey olmadı ,doktorum da bir sey olmaz dedi

merhaba .
bende pco luyum kistlerim olduğu için bu ay soğan kürü deniyorum daha iki gün oldu . çocukta istyorum aynı zamanda . 15 gün içinde bırakıcam bende . hamile kalmayı zorlaştırmaz sanırım. Bunun yanında hayıt tohuımu hapı kullanıyorum . oda cok olumlu sonuclar veriyormuş

Merhaba canım soğan suyu pkoya da iyi gelir.Adeti hem düzenliyor hemde kistleri düşürüyor. Bu arada hayıt meyvasıda yumurtlamaya yardımcı oluyor. Yumurtlama problemlerine birebir.Ben tohumunu kullanmıştım.Hapını tavsiye etmem. Doğal tüketmek en doğrusu.Hayıt meyvası erken menepoz tedavisinde de kullanılıyor. Başlığa yeni dikkat ettimde hamileler soğan suyu içmesin ya herşeyin mutlaka bir yan etkisi vardır. Düşüğe neden olabilir.

Kızlar ben o ay hamile kalmadıysam adet olduysam.o 5 günlük.adetimde sogan kabugu suyu ictim maydonoz suyuda ictim adetim bitti yumurtlama günün bitene kadar kuru incir havuç ceviz falan yedim eşimde keçi boynuzu..o dönemde günaşırı ilişkiye girdik kalkmadim sabah banyomu yaptım çok şükür kavuştum bebisime..kesinlikle tavsiye ederim bikac ay deneyin

Geri