Gebelik kan testinde değerin 0.1 çıkması ne demektir

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Gebelik kan testinde değerin 0.1 çıkması ne demektir
Kızlar beta hcg kan testi yaptırdım doktor da yok şimdi hemşirede bişi anlamadım diyor testin değeri 0.1 ne demek hamilemiyim değilmiyim kızlar ?

M

Misafir

Forum Okuru
Değerli misafirimiz, bu değerin anlamı hamile değilsiniz demektir. Yani kesinlikle hamileliğiniz yok eğer testi erken yaptırdıysanız reglinizin üzerinden süre geçmediyse, birde geçtikten sonra testi yenileyin. Eğer değer 0.1 den yukarı çıkar ise hamilelik var demektir, yoksa yok demektir.

X

Xedaxeda

Forum Okuru
Geç döllenme nasıl oluyor? Ben iliskimden sonra adet günümde çok az lekelenme yaşadım üstüne görme olabilir diye ilişkiden 22 gün sonra tahlil yaptım negatif çıktı ama risk var mı hala

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Her ay yumurtlamayı kesin olarak belirlemek mümkün değil.Normalde iki adetin ortasında gerçekleşmesi gerekirken farklı zamanlarda yumurtlama olabilir. Adete yakın gerçekleşebilir. Bu durumda geç döllenme söz konusu olabilir. Adet gününüzden sonra gebelik testi yaptıysanız sonuç kesindir. Her lekelenme yerleşme kanaması değil. gebelik şüpheniz test yapmanıza rağmen hala varsa bir kadın doğum uzmanına görünün.

Hamilelikte Kan Testleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kan testinde gebelik nasıl belli olur Kan testinde gebelik nasıl belli olur
Kan testi yaptırırsam açıkcası ordaki insanlara gebe miyim diye sormaktan çekiniyorum. Gebeysem onlar kendileri bunu belirtirler mi? Hcg hormonu kaç olursa gebe olurum?
Soru-Cevap 1
Kan testinden gebelik yaptırdığımda aileye bilgi gidiyor mu arıyorlar mı ? Kan testinden gebelik yaptırdığımda aileye bilgi gidiyor mu arıyorlar mı ?
Kan testinden gebelik yaptırdığımda aileye bilgi gidiyor mu arıyorlar mı ? arkadaşlarım herkese selamlar bu mübarek gecenizi öncelikle tebrik ederek hayırlara vesile olmasını cenabı Allah'tan diliyorum. Başım biraz sıkışık daha doğrusu kafam...
Bilmedikleriniz 3
Btc kan testi yaptirdim 0.532 cikti  Hamilemiyim Btc kan testi yaptirdim 0.532 cikti Hamilemiyim
Btc kan testi yaptirdim 0.532 cikti referans araligi 0-7 hic bisey anlamadim lutfen cevap yazarmisin lutfen
Bilmedikleriniz 1
İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif Çıkanlar İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif Çıkanlar
İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif- Gebelik testleri konusu hanımlar tarafından en çok sorulan konulardan. Gebelik testim ikinci çizgi silik çıktı hamile miyim? Gebelik şüphesi içinde olanlar, adet geçenlerin ilk yapmak...
Gebelik testi - hesaplama 0
Hamilelikte Kan Testleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler Hamilelikte Kan Testleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Hamilelikte Kan Testleri hakkında bilmemiz gereken önemli detaylar var bunları şimdi bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyorum. Gebeliğin en başında bunu anlamak için yapılan testten hamileliğin içinde dönem dönem yapılabilecek testler...
Gebelik testi - hesaplama 0