Gebelik kan testinde değerin 0.1 çıkması ne demektir

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Gebelik kan testinde değerin 0.1 çıkması ne demektir
Kızlar beta hcg kan testi yaptırdım doktor da yok şimdi hemşirede bişi anlamadım diyor testin değeri 0.1 ne demek hamilemiyim değilmiyim kızlar ?

Değerli misafirimiz, bu değerin anlamı hamile değilsiniz demektir. Yani kesinlikle hamileliğiniz yok eğer testi erken yaptırdıysanız reglinizin üzerinden süre geçmediyse, birde geçtikten sonra testi yenileyin. Eğer değer 0.1 den yukarı çıkar ise hamilelik var demektir, yoksa yok demektir.

Değerli misafirimiz, bu değerin anlamı hamile değilsiniz demektir. Yani kesinlikle hamileliğiniz yok eğer testi erken yaptırdıysanız reglinizin üzerinden süre geçmediyse, birde geçtikten sonra testi yenileyin. Eğer değer 0.1 den yukarı çıkar ise hamilelik var demektir, yoksa yok demektir.
Benimde kan değerim 0.5çıktı sizce ne

Geç döllenme nasıl oluyor? Ben iliskimden sonra adet günümde çok az lekelenme yaşadım üstüne görme olabilir diye ilişkiden 22 gün sonra tahlil yaptım negatif çıktı ama risk var mı hala

Her ay yumurtlamayı kesin olarak belirlemek mümkün değil.Normalde iki adetin ortasında gerçekleşmesi gerekirken farklı zamanlarda yumurtlama olabilir. Adete yakın gerçekleşebilir. Bu durumda geç döllenme söz konusu olabilir. Adet gününüzden sonra gebelik testi yaptıysanız sonuç kesindir. Her lekelenme yerleşme kanaması değil. gebelik şüpheniz test yapmanıza rağmen hala varsa bir kadın doğum uzmanına görünün.

Geri