Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.
adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım
Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık hamileee.Şok oldum hakkaten.Bi de kadın hamileyken sadece 1 gün lekelenme tarzı kanama görür diyolardı.Bu gibi örnekleri yaşayan ya da çewresinde gören ve bilen varsa paylaşsın olur mu?
hamile1-6899.jpg

Ben varim canimmm...Hamileyken kullandigim hapin etkisinden dolayi adet olmusum..Diger ay erken test yaptigimda hamile oldugum cikti. Dr ilk gittigimde bebegim normal haftasindan buyuk oldugu ve adet olmadan once hamile kaldigim uzerine 1 ay daha adet oldugum cikmisti.

Ben varim canimmm...Hamileyken kullandigim hapin etkisinden dolayi adet olmusum..Diger ay erken test yaptigimda hamile oldugum cikti. Dr ilk gittigimde bebegim normal haftasindan buyuk oldugu ve adet olmadan once hamile kaldigim uzerine 1 ay daha adet oldugum cikmisti.
Hamişimmmm saol valla iyi oluyo bunlar öğrenmek,örneklerini görmek.En azından yaşayan birilerinin yazması somut olarak görmemiz lazım.Ellerine sağlık hamişimmmm teşkkür ederim iştirakın için...Bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına al inşallahhhh:bebeğim::bebeğim:

bende varım..yalnız ben 3defa yaptım adettimi 1hafta geçince pozitif cıktı.ama dış gebelikmiş!hatta ozaman kan testide yaptırdım,cıkmadı.allah kımseye vermesin.neler yaşadım neler..

bak canım sana bomba gibi bir hikaye :D;
Arkadaşımın annesi mide sorunu yüzünden hastahaneye gidiyor ve doktorlar midede bir rahatsızlık teşhis edip kadını ameliyata alıyorlar narkoz veriliyor ve kadının karnı kesildiği anda dr şok oluyor kadın hamile :D hemen hızla kapatıyorlar ve dr aileyi şikayet edeceğini söylüyor nasıl olurda hamile olduğunu söylemezsiniz diyor ,kadın ben hep adetimi düzenli görürüm olsa bilirdim diyor dr bebek 6 aylık olmuş ne zaman bilecektiniz diyor hahaha canım bu bebek şuanda o narkoza ve ameliyat masasına inat annesinin 9 ay adet görmesine inat doğmuş durumda ve 20 yaşında şuan ünv okuyor hiçbir hastalığıda yok :nazar: :D ve çooook yakışıklı arkadaşıma diyorum yaşıtım olsaydı kaçırmazdım alırdım kardeşini hahaha

bak canım sana bomba gibi bir hikaye :D;
Arkadaşımın annesi mide sorunu yüzünden hastahaneye gidiyor ve doktorlar midede bir rahatsızlık teşhis edip kadını ameliyata alıyorlar narkoz veriliyor ve kadının karnı kesildiği anda dr şok oluyor kadın hamile :D hemen hızla kapatıyorlar ve dr aileyi şikayet edeceğini söylüyor nasıl olurda hamile olduğunu söylemezsiniz diyor ,kadın ben hep adetimi düzenli görürüm olsa bilirdim diyor dr bebek 6 aylık olmuş ne zaman bilecektiniz diyor hahaha canım bu bebek şuanda o narkoza ve ameliyat masasına inat annesinin 9 ay adet görmesine inat doğmuş durumda ve 20 yaşında şuan ünv okuyor hiçbir hastalığıda yok :nazar: :D ve çooook yakışıklı arkadaşıma diyorum yaşıtım olsaydı kaçırmazdım alırdım kardeşini hahaha
canım benmmm RABBİM sana da bana da bütün isteyen herkese de nur topu gibi bi evlat nasip etsin..Hakkaten RABBİMİN hikmetinden sual olunmuyo...sılammm güzel haberlerini bekliyorus şekercimmmm

Hamılemıyım

Slm bana yardımcı olurmusunuz ben 7 aylık evlıyım ve cok cocuk ıstıyorum ben aralıgın 1de adet oldum ama cok 2 gun surdu sımdı adetıme 10 gun var daha ama sol kasıgımda agrı ve sabahları mıde bulantım var ve bas donmelerım var 4 gun once test yaptım ama negatıf cıktı goguslerımdede agrı var hamıle olabılırmıyım nolur yardım edın

Hamılemıyım

Slm canım ben 23 yasında 7 aylık evlıyım bana yardım edermısın ben aralıgın 1de adet oldum 2gun surdu ama suan adetıme 10 gun var ama sol kasıgımda agrı sabahları mıde bulantım var goguslerımdede bıraz agrı ama sısmedı 4gun once test yaptım ama negatıf cıktı tekrar test yapsam bellı olurmu hamıle olabılırmıyım yardım edın nolur cok bebek ıstıyoruz esımle nolur yardım edın

Geri