Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

bende 6 aylık evliyim ve bebegım olmasını cok ıstıyorm 10 gunum gectı 3. gun ve dun test yaptım negatif cıktı ama hamıle oldugumu hıssedıyorum yorgunluk bas agrısı ve mıde bulantım var yardımcı olurmusunz

klomen çok kullanıp bırakırsan ikiz üçüzün olma ihtimali var ablamdan biliyorum Allah çocuk isteyenlere çocuk nasip etsin inşallah kokusuz anne bırakmasın

adetime 8-9 gün var bugün beta-HCG baktırdım 1.1 çıktı...Sizce hamile olabilme ihtimalim halen devam ediyor mu?

benim hastalığım 2 gün geçti evde test yaptım negatif cıktı acaba yanılma olabilirmi yani hamile olabilirmiyim

Ben varim canimmm...Hamileyken kullandigim hapin etkisinden dolayi adet olmusum..Diger ay erken test yaptigimda hamile oldugum cikti. Dr ilk gittigimde bebegim normal haftasindan buyuk oldugu ve adet olmadan once hamile kaldigim uzerine 1 ay daha adet oldugum cikmisti.
----->>>>Kızlar ilişki sonrası 3 gün sonra adete benzer bi kanama oldu bunun üstünden 25 gün gcti ve tüm belirtiler var sureklı mıde bulantısı kasıklarda ağrı bel agrısı bugun evde test yaptım ancak sonuc negatif ama belirtilrr devam ediyor sizce durum nedir?????acil cevap:(((((((

slm arkadaslar ben araligin 15 inde adet oldum bu ay adet olmayinca hemen test yaptim negatif cikti 17 sinde doktora gidip kan testi yaptirdim deger 1.06 cikti negatif 24 unde tekrar test yaptim yine negatif bugun adetim gecikeli tam 12 gun oluyo mide bulantim kasik agrilarim falan war acaba hamile olabilirmiyim?

adetim 10 gun gecikti iki kez tok karnıma test yaptm negtif fakt bel agrısı karnımdq adet sancısı gibi bi sancı var hamilemiymmmmm

3 hafta geçti üstümden hamile testi yaptırdım negatif çıktı napabilirim :(

Slm arkadaslar,benimde adetim 5 gun gecikti...idrar testi yaptim ama sonuc negatif.Normalde adet olmadan 1 gun once agrilarim oluyordu,ama agri belirtiside yok.Mevsim degisikligindende olabilir diye dusunuyorum amainsallah hamileyimdir :))

Geri