Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

mehabalar benim adetim evlenmeden önce düzenliydi fakat evlendikten sonra eşimle keyif yapalım onu yiyelim bunu yiyelim derken ben kilo aldım birde yaklaşık 10 kilo nasıl o kadar hızlı aldım farkında değildim adet olmamaya başladım dr a gittim zararsız bir kist var dedi yinede hamile kalmanı etkilemez dedi bana progestan ilacını verdi yan etkilerini görmeye başladım 3 ay kullandın iyice çekilmez hale geldi hamilelik belirtilerine benziyordu birden kestim ilacı başka bir dr a gorundum bir kaç tane kan testi istedi adetim 2 3 günlerinde yaptır getir dedi ben çok rahatsız olduğumdan götüremedim geçen ay bu ay ise adet olamıyorum 8 gün geçti kasık ağrılarım var arada mide bulantısı bel ağrısı uyuklama hali test yaptım bu sabah negatif çıktı birde değiştirdiğm dr yumurtalıkların iyi fakat biraz yavaş çalışıyorlar dedi yinede hamile olmuş olabilirmiyim sizce bekliyeyimmi umutlanmak istemiyorum ama her bekleyen gibi Allah ımdan hep diliyorum

Merhabalar.. 25yasindayim bir yillik evliyim..birkac denemede olmayinca doktora gittim birsuru test yaptilar analizler kan degerlwri hsg felan hersey normal cikti..sonra gecen ay klomen verdi catlayma ignesi oldum sonra asilama yapti ama olmadi..bu ay kendimiz denedik adete 4gun kala test yaptim negatif acaba kedin hamile degilmiyimdir.

Kızlar mrb;benimde adetim 2gün geçti bugün test yaptırdım0.100 çıktı acaba testi erken mi yaptım hamile olma ihtimalim var mı lütfen cevaplayın çıldırcam düşünceden;(

Ay hayırlı olsun tatlın Allah hayırlısıyla eline almayı nasip etsinpeki bana ne önerirsin şu anda adetim 4 gün kadar geçti kan negatif çıktı doktor ultrasonda rahim duvarında kalınlaşma var adet söktürücü kullanabilirsin dedi ama bu aynı zamanda gebelik belirtisi de olabilirmiş benim adetlerim düzenliydi yani kafam çok karışık herkes kan tahlili hemen sonuç veriyo negatifse yoktur diyorlar ama ben hala ümitliyim ne yapcam bilmiyorum yaa kafam çok karışık bunaldım kaç gündür bana da akıl verinn yaa

Selam kızlar yardımınıza ihtiyacım var...24 yaşındayım 3 yıllık evliyim bebek herkezin hayali şuan olması icin uğraşmıyoruz ama adetim 2 hafta gecikti 3 tane test yaptım hepsi negatif cıktı..Cuma miğdem aşırı rahatsızlandı ve bütün gece kustum hastayım diye gectim ama dün gece yine yine aşırı miğde ağrısından uykumdan uyandım biraz kıvrandım sonra gecti kendilinden..Gün icerisinde hafif bulantım oluyor ve kas ağrılarım oluyor..Negatif olmasına rağmen hamile olabilirmiyim acaba?

Mrb ben naz benim adetimde 4 gün gecikti bugün test yaptım negatif yarın bi saglık ocagına gidip kan testi yaptırmayı planlıyorum sende bi görün saglık ocağına istersen beklemek çok üzücü Rabbim tüm anne olmak isteyenlere bebeğimizi verir inşallahh :) yaşım 23 2 aylık evliyim inşallahh hamileyizdirr ❤️

Selam hilya bende senın durumdayım suan tam 14 gectı ne kada nede ıdrarda cıkıyo gebelık ks flan da yok bende duznlı muayen olan bırıyım amam ılk defa geldı basıma bılmıyorm neden bole oldu ama benıde bılgılendırısen sevınırım

Arkadaslar benimde Adetim 12 gun gecti ama idrar testinde negatuf eger test sonuclarinizi alinca buraya yazin herkes bilgilensin lutfen insallah birgun hepimi hamile kaliriz

Geri