Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Bende kafayi yicem hamile miyim degil miyim bilmiyorum 2 tane ayni marka test yaptim ama ikiside negatif cikti ama ben hamilelik belirtilerinin hepsini yasiyorum ve adetim 6 gun gecikti hala da yok. Asiri derece sirtim agriyo kendimi cok halsiz hissediyorum ilk defada bunkadar gecikti hep zamaninda geliyordu. Cok merak ediyorummm. Ne yapmam lazim ne yapmam lazim yardimmm edin nolur?

iyi geceler arkadaslar benim regl donemim tam yedi gun gecti test yaptim evde iki kez negatif cikti ama binim adetim gunu gunune olur hic gecikmezdi sizce hamile olabilirmiyimmm lutfen yardim edin

Ben ekim 22 de adet oldum 16 gün geçti tekrar olmadım kan testi yaptırdım negatif geç döllenme olmuş olabilirmi.doktora gidicem kese görünüyomu diye napcamı şaşırdım acaba gebemiyim

Mrb arkadaslar ben ekimin 3 de bi adett oldum bide 27 sinde bi ayda iki kere adet gordun 27 de gordugum adet 12 gun surdu bittim ve adet olmadim gunum geceli 12 oluyo bugun gittim kan testi vrdim 0.3 cikti aama adet gormedim halandaha sol kasigim agrio arada bide karnimin aktinda sertlik var sizce kan da ckmayipta snradan gebeligi cikan varmi aranizda ne olur yardimci olun bana bildiklrrinizi paylasin benimle:-(;-):-(

Arkadaşlar ben 2.5 senelik evliyim çok çocuk istiyorum bnm edetimde 3 gün gecikti hic gecikmezdi 28 gunde bir olurdu dun aksam idrar testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı 1 saat sonra baktigimda cizgi kaybolmustu bugün başka marka bi test yaptım negatif çok merak ediyorum acaba hamilemiyim diye( ikinci çizgi cikip daha sonra kaybolabilir mi lutfen bana yardımcı olun)

Kizlar merhaba benimde adetim gecikti bu gun iki hafta oldu pazartesi kan testi yaptirdim <2 cikti doktor bir hafta sonra tekrar yapalim dedi bende napicagimi bilmiyorum hic bir belirti de yok benim gibi olan varsa lutfen cevaplayin icime su serpilsin acabami diye kendimi yiyorummm

Mrb bebis isteyen arkadaslarim,ayin 14unde esimle iliskiye girdigimizde prezervatif yirtildi icime geldimi supheldndik,hamilelik belirtilerini tasiyorum,istah,sık idrara cikmak,kasik agrisi vs,dun evde test yaptim negatif (bi sene sonra cocuk istiyo olmama ragmen negatif beni uzdu ) bugun adet olmam lazim eger olmazsam yarin kan testi yaptirmalimiyim sizce ¿

Merhaba arkadaslar ..
Ben 26 adet görmem gerekiordu hala gelmedi, test yaptim iki defa negativ cikti.. Sizce biraz daha bekleyip tekrarmi yapsam test ..

Geri