Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Mrb bugün adet günüm ama ben adet görmedim. Miyde bulantm kasik ağrım kasik batmaları tek taraflı ağrılarım çok fazla miydem şişkinlik uyku bozuklugu gece uyuyamiyorum belirtiler cok gece bile acikma olustu dün test yaptım negatif çıktı bugünde adet günüm olmadım.Sizce hamilemiyi

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru olmaz.Plano testler hatalı sonuç verebilir.Yarın hcg testi yapın net sonucu alırsınız..

Bir daha test yapcam ağrılarım var kasik ağrım bulan tim adet görmedim günüm geçti bulantı uyku bozukluğu sık sık idrar çıkmam yemek yeme istediği kasikta ağrı batma şişkinlik gohusumde hasasiyetlik. Siskinlikte var

Merhabalar...
BAT 19 mart. Fakat bu sabah uyandığımda çamaşırımda kirmizi bir ceviz büyüklüğünde leke vardı. Ben de yerleşme kanamasi sandim. Cunku birkaç gundur gaz sancim ve kasiklarimda batma sikayetim vardi. Bu sabah hemen test yaptırdım hcgb 0.100 çıktı. Yarin kadın dogum randevum var ancak çok meraklandim. Yardımcı olursanız kalp carpintim diner cok Üzgünüm

Merhabalar...
BAT 19 mart. Fakat bu sabah uyandığımda çamaşırımda kirmizi bir ceviz büyüklüğünde leke vardı. Ben de yerleşme kanamasi sandim. Cunku birkaç gundur gaz sancim ve kasiklarimda batma sikayetim vardi. Bu sabah hemen test yaptırdım hcgb 0.100 çıktı. Yarin kadın dogum randevum var ancak çok meraklandim. Yardımcı olursanız kalp carpintim diner :( cok Üzgünüm

Merhaba henüz gecikmeniz olmamış testiniz negatif .Evde yapılan çubuk testler hatalı sonuç verebilir.HCG testi durumunuz hakkında net bilgi verir..Hekime görüneceksiniz muhtemelen hcg testi yaptıracak muayene edicektir.Lekelenme nin bir kaç nedeni var Kist,miyom,yerleşme kanaması,stres mens başlangıcı vs..

Canm kask agrnz ve adet gecikmenz varsa bence test yaptrn ben yaptrdm pozitif cikti

Merhaba benim bir sorum olacaktı. En son 11 nisanda adet gördüm pcoluyum o yüzden adetlerim zaten düzensiz oluyor 40 günde bir gibi ama 21 mayista lekelenmem oldu 2-3 gün sonra tekrar lekelenmem geldi ve bidaha olmadı hic böyle olmamıştı 8 gün önce doktora gittim muayene etti kan testi yaptik sonuç 1.60 cikti yani negatif adet söktürücü verdi şuan kullanıyorum 4. Günündeyim smear testi de yaptirdim normal çıktı acaba hamile olma ihtimalim var mı bu ara çok midem bulanıyor ve beyaz akıntım çok fazla acaba adet mi olucam yoksa hamile olma ihtimalim var mıdır çok merak ediyorum çok istiyorum bebeğimi geç döllenme olabilir mi ki kafamda deli sorular var

Merhaba testler ve hekim kontrolü gebe olmadığınızı belirlemiş.Vajinal akıntı her dönem var bu yüzden bundan yola çıkarak gebelik teşhisi yapmak doğru olmaz.İçiniz rahat değilse tekrar test yapabilirsiniz.

cevapladiginiz için teşekkürler biz kadınlar bebegimiz olmasını çok isteyince herseyi ona yorabiliyoruz inşallah Allah bu mübarek ayda hepimizin dualarını kabul eder tüm anne olmak isteyenler ve anne adaylari sağlıkla bebeklerini kucaklarina alırlar, sağlıcakla kalın :)

Merhaba,
7 nisanda düşük sebebiyle kürtaj oldum. İlk adet bu tarih sayildi. (Adet gördüm 7 nisanda) Sonra 24 Nisan ve 16 Mayıs da adet oldum. Hala yeni adedi olmadim. İdrar tahlilleri hep negatif. 25 Haziran hcg 10,42 ve 27 Haziran hcg 28,62. Bu değerler sanirim çok düşük. Son adetler de düzensiz olduğu için emin olamıyorum. Sizce durum nedir?

Geri