Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Arkadaşlar size bi sorum olucak lutfen yardim edin normalde reglim 5 ağustosta oldum fakat hastaligama 5 gun gecti test yaptim ikinci cizgi silik cikti sanko hasta olucakmis gibi agrim var kendimide umitlendirmek istemiyorum ne yapmalıyım bi akil verin bama Allah Rıza si için ....

Esra ikinci silik çıkmış ve mensini 5 gün geçmiş. Genelde gebelik testleri silik çıktığında arkadaşlarımız hamiş çıkıyor. Hastaneye ve ya aile hekimligine gidip beta hcg testi yapman kesin sonuç verir. Şimdiden hakkinda hayırlısı olsun.

kızlarr nolur yardım edin ben gecen ay 13 de adet oldum 3.gün klomen kullandım 5 gün içtim gün aşırı karı koca oldun doktor belirledi günleri suan 12 gün var adetime 10 gün kala yapanlarda silikte olsa çıkanlar varmıs acaba ben adet günümümü bekleyim erken gelişmişti yumurtam 20mm olmustuu doktorum iyi gidiyor dedi yoksa 10 9 kala yapsammı idrar testti

Canım bence bekle. Mensini en az uc gun gecince yap gebelik testini. Dediğin gibi oluyor ama guvenilir değil tam. Anca 10 gün kala kanda beta hcg testi yaptirdiginda çıkıyor. Bekle emin ol öyle yaptir. Hayal kırıklığı yasamani istemem. :6:

Herkese hayırlı geceler ilk defa Testimony pembe silik çizgi gördüm bende ve mutlu oldum ama allahın izniyle inşallah hüsrana uğramak bu arada adet olcak gibi şiddetli ağrım bunun yanı sıra mide bulantısı ve kanım da batman var allahım hepimize nasip etsin bebeklerimizi insâllah

Iyı geceler arkadaşlar bugün yine test yaptım akşam ve iki çizgiyi gördüm hemen gidip kan testi yaptırdım ve hamile yim ama hala şiddetli karın ağrım var inşallah normaldir ve bebeğime bişey olmaz inş korkuyorum cok allahım herkese nasip etsin inş.

Mrb ben yeni katildm.allah kucaginiza sagsalim almayi nasip etsin.bende bugun erken gebelik testi yaptim ikinci cizgi silik cıktı.ins bebegime kavusmak nasip olur banada

Hoşgeldiniz inş bir sonraki testte 2 çizgiyi görürsünüz allahım tüm bebek istiyenlerinr duasını kabul etsin

Allahın izniyle inşallah olur merakla bekliyorum ama herzaman sen yinede hayırlısı dile olurmu allahım ne eylerse güzel eyler yorma kendini fazla yürümeki bebeğin tutuşu sana hadi hayırlısı

Geri