Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

kizlar 3 kere ust uste idrar testim silik cikti. adetim 2gun gecikti. gogus agrim var. kasik agrim da var ama hasta olcakmisim gbi degil daha farkli. testleri adetten 2 gun once ve adetim geciktikten 1 gun sonra yaptim ama hepsi ayni silik cizgi. sizce durum ne???

bugun adetime 5 gun var erken gebelik testi aldim ikinci cizgi basta cok zorlarsak gorunuyodu bir sure sonra silikte olsa baya fark ediliyordu... Durum nedir ki... Goguslerimde sislik ve hafif agri var,idrar yaparkende yanma ve akintim... Baska herhangi bir degisiklik yok

bugun adetime 5 gun var erken gebelik testi aldim ikinci cizgi basta cok zorlarsak gorunuyodu bir sure sonra silikte olsa baya fark ediliyordu... Durum nedir ki... Goguslerimde sislik ve hafif agri var,idrar yaparkende yanma ve akintim... Baska herhangi bir degisiklik yok

Çubuk testler hatalı sonuçlar verebilir.Ayrıca beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın.

merhaba adetime 4 gun var bugun 2 test aldim biri nirmal biri erken test.normal olanda iki cizgide belirgin olarak cikti sonra biri tamemen kayboldu.erken olanda cok cok hafif belli belirsiz ikinci cizgi duruyor.beta hcg testi de mi yapsam yoksa hamilelik yokmudur?

Arkadaşlar ben adet günümde kan tahlilil0/04 du ve 2 gün sonra idrar testim silik çıktı isikda TM net iki çizgi sizce hamilemiyim yukselmisidir çok dusunuyun adet 3 gün gecrmti adet olmadım lutfenn cevap yeni uyeyimm

Merhaba ben en son 7 ekimde adet gördüm dun gebelik testi yaptım evde biraz geçtikten sonra dikkatli bakınca ikinci çizgi silik çıktı nedir acaba 2 buçuk yıllık evliyim çok istiyoruz

Merhaba, ben de gecen ay tum yaptigim testlerde silik cizgi gördüm. 35. Gunde kan testi yaptirdim. Bhcg 105 cikti. Doktor şüpheli dedi. 1000 uzerindeki degerlere kesin hamile diyebiliriz diye ekledi. Bi kac gun sonra gelip tekrar test yaptirmami soyledi ama 39. Gun adet oldum test yaptirdim deger 12 ye düşmüş kimyasal gebelik yani. Bence 40 gun tam olmadan kan testi yaptirmamak gerek .

Selam kızlar bende ikinci gebeliğimde çok çok silik çizgi gördüm reglden iki gün önce yapmıştım test tek çizgiydi reglim 2gün geçti test yaptım 2.çizgi çok silikdi doktora gittim kese yok dedi diş gebelik olabilir dedi .bir hafta sonra tekrar gittim bebeğin 5haftalik bir hafta geç olusMuş dedi korkmayın kızlar böyle birşey basınıza gelirse hersey Allahtan deyip sabır edin yani kalp atışlarını duyana kadar bir stresli süreç geçiyor ondan sonra da doğana kadar Allah burada tüm bebek sahibi olmak isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin . Bu süreçler de buralarda yapılan yorumlar sorunlar çok önemli ondan sürekli soru cevap paylaşımı bende girdikçe yapmaya çalışacağım belki bizim yaşadığımızı yaşayanda vardır

Geri