Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Tamam canim tesekkurler burada baslik konu nasil aca bilirim ? Herkesin fikrini almak istiyorum ama yerini bilmiyorum

Kızlar banada cevap verin ne olur ben en son 28 hazıran 2016da adet oldum yumurtlama günleri eşimle farklı şehirlerdeydik ondan tam yumurtlama gününde ilişki olmadı adetime 8 gün varken ilişki oldu iki gündür sağ kasığımda inanılmaz bir ağrı var aceba hamilelik tutmuştur bugün ilişki olalı 3 gün oldu sizce tutmuşdur çok istiyorum bir defa kimyasal gebelik bir defada erken doğumla bebeğimi kaybettim şimdi tekrar bebek istiyorum başka şekilde toparlanamiycam geç yumurtlama ile döllenme olabilir mi ne olur cevap yazın

Merhaba ; burdaki kimse ben dahil sizin gebe olup olmadığınızı bilemeyiz.Beklenen menste en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.Buna ek olarak ; Geç yumurtlama geç döllenme gibi durumlar tabiki var.+ Bu gün ilişki olalı 3 gün oldu tutmuşmudur diye sormuşsunuz.Bu kadar çabuk belirti olmaz gebeliğin oluşması 15 günü buluyor.Belirttiğim gibi gecikmeniz olursa test yaparsınız.Mutlu haberlerinizi almayı umuyorum..

ilk sayfaya girdiğimde okuduğum yaz şöyleydi "eşimle ilişkiye girdik ilişki sonrası batma oldu sizce hamilemiyim" diyen varken benim sorum daha mantıklı sanki ne dersiniz yazan kişi aynı dakikadan bahsetmiş bense 3 gün aradann sizce hangisi mantıklı ki ben bilmediğimden sordum internette araştırdım olabiliyormuş bahsettiğim batmalar lütfen heycanımı mazur görün hevesliyim iki kayıptan sonra biraz daha ılımlı konusmanızı isterdim açıkcası

Geri