Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Size mantıksız soru diye bir ibare yanıtım da görmüyorum. + Gerçekleri yazıyorum olasılıklı yorum yaparak kimseyi kandırmıyorum.Heyecanınızı ,hevesinizi anlıyorum ve iyi temennilerde bulunuyorum.Psikolog değilim ,ruh haline göre soru yanıtlanmaz.Sorduğunuz sorunun net cevabını bilimsel verilere dayanarak veriyorum.Size ve sizin durumunuzda olanlara beklediğiniz yanıtı vermek,mutluluğunuza ortak olmak en büyük temennim,Sevgilerimle..

COK TESEKKÜR EDERİM iyi dilekleriniz için çok kibarsınız allah isteyen herkese nasip etsin

Teste göre hamişsin cnm şimdiden hayırlı olsun tamamen net bir şekil de emin olmak adına idrar testi yapmışsın zaten bunun yanın da bir da kan testi yaptırmanı öneririm;)

Yanlız bir noktayı site admini heralde atlamış tamam bu sonuca göre gebelik görünyor fakat. Bu yaptığın testin 5 dakikalık sonucu olmalı, yani sen şimdi bu testi yaptın ve yarım saat beklediysen test sonucu yanlış ama ilk beş dakika sonrasında bu sonuca ulaştıysan da hamilesindir. Bilgin olsun tatlım umarım hamilesindir.

Testi yaptıktan sonra 2-3 dakika içinde belirdi ikinci çizgi. İnşallah kızlar çok heyecanlıyım kan testinden önce çok ümitlenmek istemiyorum ama.

Bazı sonuçlar da ilk 5 dakika değilde akabinde oluşuyor bunu bizzat kendim yaşadım dakikalarca beklediğim halde çıkmayan sonuç dah sonra bir kenara bırakıp işe güce dalıp tekrar aklıma geldiğinde baktığımda sonuç vermişti o yüzden herkese önerdiğimiz gibi tamamen emin olmak adına bu tür testlerden sonra mutlaka bir kan testi yaptırarak sonucu tamamen netleştirebilirsiniz.

Kızlar bugün kan testi yaptırdım sonuç 156. Adetime normalde 3 gün var sizce aileme söylemek için erken mi?

Geri