Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

  • Konbuyu başlatan Uzman SühaN
  • Başlangıç tarihi
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ;her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Rahim kaynaklı bir sorun,hormonal bozukluklar,stres vs.. gibi durumar gecikmeye neden olabilir.Değerinizde gebelik lehine değil.Jinekoloğa görünmenizde fayda var...
 
Ç

çidem ela

Forum Okuru
meraba beyza hanım 2 gündür adet olmuyorum test yaptım 2 tane ikiside silik çıktı 9 aylık evliyim hamilelik olasılığım varmı ?
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba; iki testiniz de silik çıkmış.İkinci testin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir.Tabi test bozuk değil ise.Bu gün hcg testi yapmanızı öneriyorum..
 
C

Ceyda semih özbilen

Forum Okuru
İyi akşamlar beyza hanım benim adet olmama 1 gün var ama kasıklarım ağrıyor gögüsümde batmalar var belim kırılıcak gibi pembe leke geldi durdu bende eczaneden test aldım yaptım ikinci çizgi silik çıktı sonra tekrar eczaneye gittim 2 test daha aldım ikiside silik çıktı bebeğim olsun çok istiyorum 9 aylık evliyim sizce hamilemiyim teşekürler iyi çalışmalar.
 
S

Sevgiiii

Forum Okuru
İyi geceler kızlar aklıma takıldı reglime 3gün varken saat bes gibi test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı bes dk içinde ertesi sabah tekrar yaptım ilk başta çıkmadı sonra yavas yavas belirdi daha sonra ki gün adet oldum bugun ikinci günüm
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba plano testler hatalı sonuç verebiliyor.Mensinizi olmuşsunuz gebelik söz konusu değil.Mens miktarı her zamankinden az ise tedbiren hcg testi yapın.
 
Üst