gebelik testinde silik çizgi

Z

zeliha555

Forum Okuru
gebelik testinde silik çizgi
kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil

CategoryImageFetch.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Merhaba, aynı durum benimde başıma geldiğinde bende çok heyecan yaptım ve vakit kaybetmeden betahcg testi yaptırdım o zaman ilk çocuğuma hamile kalmıştım sizede tavsiyem kandan gebelik testi yaptırmanız. Umarım gebesinizdir. Sevgilerimle
Tuğba.

Z

zeliha555

Forum Okuru
ayy çook teşekkür edirum ya bu saatte bana cvp verdiniz yarın hemen gidiyimmi acaba 2 gün filan beklesemmi bi testim daha var onuda sabah ilk idrarlamı yapsam acaba bide psikolojik olabilir ama kasıklarım agrıo:)))

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar Zeliha Hanım,

İsterseniz yarın idrar testinden bir kez daha bakın ama ikinci çizginin silikte olsa dahi çıkması gebeliğe işarettir. Bu itibarla en kesin sonucu KANDAN GEBELİK TESTİ BETA HCG ile yaptırabilirsiniz. Bu testi yaptırırkende tok yada aç olmanızın bir önemi yok sonuca da etki etmiyor.

Saygılar.

Z

zeliha555

Forum Okuru
herhangi bir hastaneden randevu almadan gidip yaptırabilirim deilmi bu testi çook heyecanlıyım ya tam 1 yıldır deniorum son çare hsg çektirdim sonra sonuç bu bakalım hadi hayırlısı:))

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar,

Randevuya gerek yok tabiki. Ücretli bir test olduğu için sıra vs de beklemezsiniz maksimum 1 saatte sonuca ulaşırsınız. Güzel haberlerinizi bekliyoruz :)

Sevgiler.

Y

yaren8

Yeni Üye
Üye
cnm bence gebesin dun yazmuşsın sanırım bugun kan testi yaptırdınmı sonucu yazarsan sevinirim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
slm mrb lar lütfen banada yardımcı olun adetim geçikti ve test yaptım 2.sisilik çıktı midemdede bi bulantı var acaba hamilemiyim nolur cvb bekliyorum

ayperi

ayperi

Yeni Üye
Üye
Kayıtsız Üye' Alıntı:
slm mrb lar lütfen banada yardımcı olun adetim geçikti ve test yaptım 2.sisilik çıktı midemdede bi bulantı var acaba hamilemiyim nolur cvb bekliyorum

slm canım muhtemelen gebesındır.2.cı cızgı hemen sılıkde olsa belırdıyse gebesındır ama 5 dk ve daha sonra belırdıyse bunu pek dıkkate ALMA.ınsllh gebesındır.

S

Seliny

Forum Okuru
Mrb adetim 11 gun gecikti 1hafta arayla 4 Taney test yaptim ama artidaki bi Tane Cizgi hep silik cikti. Yanliz bulanti bas donmesi yok ama gogusde hassaslik ve adet sancisi gibi agrilarim var 3 hafta once bi kac gun antibiyotik kullanmistim buna sebeb olabilirmi? Cok merak ediorumm yardimci olurmusunuz

Benzer İçerikler

B
Cevaplar
2
Görüntüleme
3K
SadmiN
SadmiN
E
Cevaplar
12
Görüntüleme