gebelik testinde silik çizgi

merhaba arkaşlar benimde bir sorum olucak adetim aslında düzenli degil ama bugun tam 28 gün oldu ve gelmedi bende dayanamayp test yaptım ıkıncı cızgı cok silikte olsa vardı bır kac gun arka arkaya yaptım ve hep aynı sonucu aldım en son dun sabah ılk ıdrlle yaptım ıkıncı cızgı 3 4 dakka sonra cok sılıkte olsa belırdı acaba hamıleyım bılmıyrm ara sıra mıydem bulanıyor kasıklarımda agrıyor ama baş dönmesi falan yok :( acil cevp verirseniz cok sevınırım

ya arkadaslar şimdi test yaptım ilki belirgin ikinci cizgi silik ama belli sizce hamilemiyimdir lütfen cvp verin

Gebelik testinde görülen ikinci silik çizgi kesinlikle hamilelik anlamını taşıyor kızlar bilginiz olsun. İki bebişimdede aynı sorunla karşılaştım. İkinci çizginiz eğer silik çıktı ise hamişsiniz demektir yapacağınız en güzel en doğru en kesin sonuç için hemen beta hcg denilen ve yarım saatte sonuç alabileceğiniz kan ile yapılan bu testi yaptırmanız olacaktır:)

Acaba hamilemiyimmmm

Selamlar arkadaşlar adet günüm 10 günü geçti bende test yaptım biri normal biri silik çıktı yarın kan tahlili yaptırcam aşırı hassaslık var kasık ağrısı çok oluyor sizce hamilemiyim yardımcı olabilirmisiniz diş ağrısı da vardı onun için de ağrı kesici içtim düşük söz konusu olabilir mi

mrhaba ben daha demın gebelik testı yaptım ve ikinci çizgi gzle görünmeyecek sekilde silik çıktı bir nokta ama çok silik sizce nedr benım için yrm yapın çok merak edyrm adetıme daha 8 gn var ve gslerım agryr

adetim bi hafta gecti ve ilkini gece diyerinide sabah iki tane test yaptim ikiside ikinci cizgi silik cikti hamilemiyim....

İkinci çizginin silikte olsa çıkması hamilelik olduğuna yöneliktir. İlk haftalarda gebelik değerleğinin çok yeni olmasından dolayı çizgi silik çıkar ama hamilelik haftası ilerledikçe çizginin rengi koyulaşır. Büyük ihtimalle ikinci çizgiyi silik de gören üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz kesin hamilesiniz. Yine de tam anlamı ile içiniz rahat etsin diye size kan testini öneriyorum. Kan tesinde hamilelik haftasına göre sonucu size gösterecektir.

Geri