Gebelik var mı beta hcg değerim 6.,48 çıktı

• Konbuyu başlatan Nurrr34
  • Başlangıç tarihi
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Gebelik var mı beta hcg değerim 6.,48 çıktı
Benimde bugün bta dun 6.11 cıktı bugunde 6.37 di cıktı sizce yukselirmi daha
HCG testini adet gecikmesinde mi yaptınız yada adete kaç gün kala yaptınız ?

H

Hatice7166

Misafir
HCG testini adet gecikmesinde mi yaptınız yada adete kaç gün kala yaptınız ?
Bir gün sabah 10 da diğer gün saat 11 de yaptırdım adet olmadım 40 gündür kürtajdan sonra

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Kürtaj sonrası adet gecikmesi normal olmakla birlikte , prosedür uygun uygulanmamış olabilir. Bu nedenle işlemi yaptıran doktora durumunuz hakkında bilgi verin. Ve bugün hcg testini tekrar yapın.

M

Meryem etli bay

Misafir
Evet doktoruma bildirdim hamileymişsiniz gibi düşünüp veriyorum dedi hapın ismi enfexia. 500 mg
Merhaba ilk tahlilim 444, 78 çıktı sonraki tahlilimde ise 268. 9 çıktı ben tam olarak ne anlamadım cevap verirseniz sevinirim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhaba ilk tahlilim 444, 78 çıktı sonraki tahlilimde ise 268. 9 çıktı ben tam olarak ne anlamadım cevap verirseniz sevinirim
Selamlar kanama vs yaşadınız mı ? Acilen doktorunuzla görüşün değerlerin düşmesi, dış gebeliği gösteriyor muhtemelen. Lütfen doktorunuz ile görüşün. İlk tahlil sonucuna göre hamilelik yüzde yüz var hamileymişsiniz ama sonradan düşmeye başlamış bu da düşük yaptığınız ya da dış gebelik anlamına geliyor. Sevgiler.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
1-2 değerden yola çıkarak gebeliğinizin seyri hakkında yorum yapmak doğru değil. Gebeliğinizin ilerleyişi hakkında sağlıklı bilgi edinmek için hcg nin belli aralıklarla izlenmesi gerekiyor. Durumu netten araştırmak yerine hekim kontrolünde olmanızı tavsiye ediyorum.

Kasık, bel ve sırt ağrısı hamilelik belirtisi mi ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kist ve gebeliğin karıştırılması mümkün mü ? Kist ve gebeliğin karıştırılması mümkün mü ?
Doktorun kist ve gebeliği karıştırması mümkün müdür? Eğer gebelik olsaydı bunu ultrasonda görürdü öyle değil mi
Soru-Cevap 1
Progestan kullananlar ilaç çok büyük içemiyorum Progestan kullananlar ilaç çok büyük içemiyorum
Arkadaşlar doktor progestan ilacı verdi 200 mg 4 gün yut dedi ama ilaç çok büyük yutamıyorum alttan atmayada cesaret edemiyorum 1 gün yuttum 2 kez şimdi yutamıyorum Bi türlü kusuyorum küçüklükten de pek yutamazdım benim beyaz akıntı ın içinde...
Soru-Cevap 2
Erken gebelik kalem testleri yaniltirmi Erken gebelik kalem testleri yaniltirmi
Selam hanimlar erken gebelik testi yapip pozitif gorenler dogruluk orani nedir sizce gercekten hamile olabilirmiyim kalem testlerden yaptim olk defa pozitif cikti kan vermeyede suan korkuyorum desem yeridir ya negatif gorursem diye yardimci olun...
Soru-Cevap 4
iki kere gebelik testi negatif ama adet olmadım gebelik olabilirmi iki kere gebelik testi negatif ama adet olmadım gebelik olabilirmi
En son 15 Kasım’da adet oldum iki kere idrar testi yaptım sonuç negatif adet olucakmışım gibi ağrım oldu Perşembe günü dün de altımı sildiğimde açık pembe kan geldi adet oldum sandım ama devamı gelmedi kan mı versem ne yapmalıyım
Soru-Cevap 11
Kasık, bel ve sırt ağrısı hamilelik belirtisi mi ? Kasık, bel ve sırt ağrısı hamilelik belirtisi mi ?
Merhabalar. 13 gün önce, yumurtlama dönemimden 1 gün sonra sürtünme yoluyla korunmalı ilişki yaşadım. Son 1 buçuk haftadır sağ ve sol kasığımda bir ağrı, belimde derin bir sancı, karın bölgemde gaz hissi, bacağım ve ayaklarımda ağrı gibi...
Soru-Cevap 4