Gebelik var mı beta hcg değerim 6.,48 çıktı

Nurrr34

Yeni Üye
Üye
Gebelik var mı beta hcg değerim 6.,48 çıktı
Adet günümden 1 gün önce goguslerimde şişlik gibi bazı belirtilerim olduğu için kan da gebelik testi yaptırdım fakat 6.48 cıktı doktor çok şüpheli dedi. Önceki testlerim hep 0.1 Çıkıyordu. Bugün adet günüm fakat olmadım. Sizce hamilelik var mıdır

Evet selamlar öncelikle 5 ve üstün de gebelik şühpesi vardır iki gün kadar bekleyin lütfen daha sonra bu testi yenileyin değerleriniz on ve üstü çıkar ise iki gün daha bekleyin değerler 20 ve üstü çıkar ise bu sefer emin olabilirsiniz hayırlı haberlerinizi bekliyoruz :)

Çok teşekkür ederim inşallah hamileyimdir bir de idra yollarım son bir haftada fazlasıyla enfeksiyon olmuş bunun gebelikle alakası var mıdır şu an antibiyotik kullanıyorum

Çok teşekkür ederim inşallah hamileyimdir bir de idra yollarım son bir haftada fazlasıyla enfeksiyon olmuş bunun gebelikle alakası var mıdır şu an antibiyotik kullanıyorum

Selamlar yeniden, Antibiyotik kullanımı adet tarihinizi ileri atar. Ama sizde beta hcg 6 ve üstü çıkmış muhtemelen hamilesiniz. 2 gün bekleyip bhcg testini yenileyin hatta p.tesi yaparsanız daha iyi olur sonucu yazarsanız seviniriz.

Saygılar.

Merhaba hcg testin de 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendirilir. Gebeliğin ilk haftaların da kadınlar enfeksiyon geliştirebilir. Kullandığınız antibiyotiğe dikkat edin. Bazı antibiyotik türleri gebelikte kullanılmaz. İlacı reçete eden hekime durumunuzu( gebelik şüphesini ) bildirin

Selamlar yeniden, Antibiyotik kullanımı adet tarihinizi ileri atar. Ama sizde beta hcg 6 ve üstü çıkmış muhtemelen hamilesiniz. 2 gün bekleyip bhcg testini yenileyin hatta p.tesi yaparsanız daha iyi olur sonucu yazarsanız seviniriz.

Saygılar.
Evet doktoruma bildirdim geneymişsiniz gibi düşünüp vericem dedi

Merhaba hcg testin de 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendirilir. Gebeliğin ilk haftaların da kadınlar enfeksiyon geliştirebilir. Kullandığınız antibiyotiğe dikkat edin. Bazı antibiyotik türleri gebelikte kullanılmaz. İlacı reçete eden hekime durumunuzu( gebelik şüphesini ) bildirin
Evet doktoruma bildirdim hamileymişsiniz gibi düşünüp veriyorum dedi hapın ismi enfexia. 500 mg

Saygılar.
Bir hafta önce 6.48 çikan beta bugün 495 cıktı doktor 4 yada 5 haftalık dedi çok mutluyumm

Geri