Gebelikte Olan Kahverengi Akıntı Ne Demektir ?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. nermin 454

nermin 454 Forum Okuru

merhaba beyza hanım adetime 3 gün var ve midem bulanıyor şimdi test yapsammı yoksa beklemelimiyim

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.458
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,
    Mensinizde en az 3 en fazla 7 gün gecikme söz konusu olursa test yapabilirsiniz. 3 gün daha beklemenizi tavsiye ediyorum. Erken yapılan testler yanıltabilir..

3. Fnurr

Fnurr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben adetime 2 gün kala yapmıştım ikinci cizgi çok soluktu hemen kan tahlili yaptım aynı gün hamile olduğumu öğrendim

4. nermin 454

nermin 454 Forum Okuru

ilginiz için teşekkürler beyza hanım

5. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.458
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim. İnşallah hayırlı haberlerinizi alırız , sevgiler..

6. HemşireniZ

HemşireniZ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar hamileliğin ilk şüphesi adetin gecikmesidir. Belirtiler sizi yanılatabilir. En doğrusu adetinizde gecikme olursa test yapmanız. Test sonucunuz pozitifse mutlaka doktora görünüp durumunuzu netleştirmeye bakın.

7. Havva akyol

Havva akyol Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sat 15 ocak. Tam 7 haftalik gebeyim.3 gun once ultrasonda kesem duzgundu.2 hafta snra bida kalp atisi icin gel dendi.Fazla akintim yok gunde bi sefer renksiz olurdu.ancak dun islaklik hissettim kahve rengi akintim oldu bi sefer.bugun de hafif sarimsi bi lekelenmem oldu.ne yapmaliyim.

8. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.458
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, gebelikte görülen lekelenmeler dikkate alınmalı.Gebelikte kısa süreli yoğun olmayan lekelenmeler olabiliyor.Bu zararsızdır. Ancak Lekelneme devam ederse ve yoğunlaşırsa hekime görünüp muayene olun.

9. Manolya 1979

Manolya 1979 Forum Okuru

Merhaba son adet tarihim 15 şubat 13 martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 54 çıktı dün önce bir iki damla kırmızı kan geldi hemen acile koştum doktor henüz kese yok dedi ve düşük önlemek için iğne yaptı bir progestan 200 lük verdi sabah akşam iç dedi bu sabah çok az kahverengi akıntım geldi doktorum olur öyle endişe etme dedi ama ben çok korkuyorum birde benim tedaviyle oldu 14 tane yumurtam gelişmişti bir kez ilişki oldu oda tuttu acaba yumurtalarla alakalı akıntı olabilirmi yoksa yerleşme kanamasını çünkü ilişki sadece 2 hafta önce oldu

10. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    Korkmanıza gerek yok ama doktora gitmekte ihmal etmeyin bu kanama yerleşme kanaması da olabilir düşük kanaması da olabilir. Zaten düşük için önlem alınmış yerleşme kanaması ise 3 günden fazla sürmemesi gerekiyor. Mutlaka doktorunuzla bağlantılı olun.

11. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    Hamileliğin ilk dönemlerinde küçük çaplı zararsız lekelenmeler olabiliyor .Lekelenme uzun süreli olmadığı müddetçe problem oluşturmaz. Doktorunuz da endişe etmemenizi vurgulamış.Lekelenme yoğunlaşırsa doktorunuza durumu bildirin.

12. Manolya 1979

Manolya 1979 Forum Okuru

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim iyiki varsınız kanamam durdu herhangi bir lekelenmemde yok ama kasıklarımda hala ağrı var büyük ihtimalle çatlamayanlar yumurtalar yüzünden çünkü hala 4-5 tane yumurta var ama çok büyük değillermiş yinede ben çok korkuyorum

13. Essrrrk

Essrrrk Forum Okuru

İyi geceler ... bi sorunum var doktoruma gitcm cuma günü ama iyi bşy duymaya ihtiyacm var. Akıntı probleminden doktora gittim firil verdi tabi düzenli kullanamdm akıntım sarıdan koyu kötü kokulu çok fazlaydı. Doktor vajinal muayenede yaptı. Enfeksiyon . Bi süre geçt şimdi yine çoğaldı ve renk açık kahvedense açık. Pembe gibide deil bi tuaf uyuyamıyorum . 29 haftalık hamileyim . Bana bişey deyin

14. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.458
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, doktorunuzun dediği gibi enfeksiyon var .Düzenli kullanmadığınız için enfeksiyon geçmemiş. Tekrar muayene olmanızda fayda var.

15. Kerimeee

Kerimeee Forum Okuru

Merhaba 6 haftalık hamileyim kanamam oldu dr'um proluton verdi .
    Kullandım ama hala kahverengi akintim ve karın bel ağrım var.
    Sizce düşük mü yapıyorum

Gebelikte Olan Kahverengi Akıntı Ne Demektir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahverengi Akıntı Neden Olur?

Kahverengi Akıntı Neden Olur?

kahverengi akıntı kahverengi akıntı neden olur kahverengi akıntı sebepleri Zaman zaman evlenmemiş bayanlarda kahverengi lekelenmeler görülebilir melekler. Bu durumların önemsenmemesi de bu durumlardan korkulması da yanlıştır. Akıntının durumuna, şekline ve süresine bağlı olarak bir doktordan bilgi almakta fayda vardır. Bunun yanında aşağıda ki makalede bu konuyla ilgili doktorların...
  2. Hanımlar Gebelikte Kahverengi Akıntı kötü mü?

Hanımlar Gebelikte Kahverengi Akıntı kötü mü?

Selam kızlar hamileyim ve nedense bir aydır kahverengi akıntım oluyor acaba Gebelikte Kahverengi Akıntı neden oluyor normal mi aranızda gebe hanımlar varsa lütfen cevap versin bana
  3. Gebelikte kahverengi akıntı

Gebelikte kahverengi akıntı

Merhaba ben 10 haftalık hamileyim 7. haftada kanama oldu sonrasında kahverengi akıntı seklinde devam etti ve ediyor.Bazen akıntı çok koyu kahve kırmızı gibi algilayabilecegim sümüksü şeklinde oluyor progestan kullanıyorum ne zaman biter bu kadar uzun sürmesi anormal mi acaba bu konu hakkında kim ne söylerse ihtiyacım olduğunu soymek isterim
  4. Koyu ve kokulu Adetten önce kahverengi akıntı ne demektir

Koyu ve kokulu Adetten önce kahverengi akıntı ne demektir

Selamlar kızlar adetimden hemen önce ped kullanıyorum ve kahverengimsi az da sümüksü gibi bir akıntım var bu hastalığın habercisi mi ? Bütün kadınlar bu tür sıvı akıntıları ile karşılaşıyor mu, ne bilim misal bu aynı zamanda lökösit yani acaba diyorum idrar yolu kadın hastalığın habercisi mi olabildiğince temiz tutmaya gayret gösteriyorum birde bu akıntı acayip şekilde kokuyor kızlar. Ne...
  5. kahverengi vajinal akıntı neden olur?

kahverengi vajinal akıntı neden olur?

selam adetten sonra kahverengi akıntım geldi bunun nedeni nedir adetim normal günde başladı ve bitti

Sayfayı Paylaş