Gebelikte Olan Kahverengi Akıntı Ne Demektir ?

Arkadaşlar hamileliğin ilk şüphesi adetin gecikmesidir. Belirtiler sizi yanılatabilir. En doğrusu adetinizde gecikme olursa test yapmanız. Test sonucunuz pozitifse mutlaka doktora görünüp durumunuzu netleştirmeye bakın.

Sat 15 ocak. Tam 7 haftalik gebeyim.3 gun once ultrasonda kesem duzgundu.2 hafta snra bida kalp atisi icin gel dendi.Fazla akintim yok gunde bi sefer renksiz olurdu.ancak dun islaklik hissettim kahve rengi akintim oldu bi sefer.bugun de hafif sarimsi bi lekelenmem oldu.ne yapmaliyim.

Merhaba, gebelikte görülen lekelenmeler dikkate alınmalı.Gebelikte kısa süreli yoğun olmayan lekelenmeler olabiliyor.Bu zararsızdır. Ancak Lekelneme devam ederse ve yoğunlaşırsa hekime görünüp muayene olun.

Merhaba son adet tarihim 15 şubat 13 martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 54 çıktı dün önce bir iki damla kırmızı kan geldi hemen acile koştum doktor henüz kese yok dedi ve düşük önlemek için iğne yaptı bir progestan 200 lük verdi sabah akşam iç dedi bu sabah çok az kahverengi akıntım geldi doktorum olur öyle endişe etme dedi ama ben çok korkuyorum birde benim tedaviyle oldu 14 tane yumurtam gelişmişti bir kez ilişki oldu oda tuttu acaba yumurtalarla alakalı akıntı olabilirmi yoksa yerleşme kanamasını çünkü ilişki sadece 2 hafta önce oldu

Korkmanıza gerek yok ama doktora gitmekte ihmal etmeyin bu kanama yerleşme kanaması da olabilir düşük kanaması da olabilir. Zaten düşük için önlem alınmış yerleşme kanaması ise 3 günden fazla sürmemesi gerekiyor. Mutlaka doktorunuzla bağlantılı olun.

Merhaba son adet tarihim 15 şubat 13 martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 54 çıktı dün önce bir iki damla kırmızı kan geldi hemen acile koştum doktor henüz kese yok dedi ve düşük önlemek için iğne yaptı bir progestan 200 lük verdi sabah akşam iç dedi bu sabah çok az kahverengi akıntım geldi doktorum olur öyle endişe etme dedi ama ben çok korkuyorum birde benim tedaviyle oldu 14 tane yumurtam gelişmişti bir kez ilişki oldu oda tuttu acaba yumurtalarla alakalı akıntı olabilirmi yoksa yerleşme kanamasını çünkü ilişki sadece 2 hafta önce oldu

Hamileliğin ilk dönemlerinde küçük çaplı zararsız lekelenmeler olabiliyor .Lekelenme uzun süreli olmadığı müddetçe problem oluşturmaz. Doktorunuz da endişe etmemenizi vurgulamış.Lekelenme yoğunlaşırsa doktorunuza durumu bildirin.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim iyiki varsınız kanamam durdu herhangi bir lekelenmemde yok ama kasıklarımda hala ağrı var büyük ihtimalle çatlamayanlar yumurtalar yüzünden çünkü hala 4-5 tane yumurta var ama çok büyük değillermiş yinede ben çok korkuyorum

İyi geceler ... bi sorunum var doktoruma gitcm cuma günü ama iyi bşy duymaya ihtiyacm var. Akıntı probleminden doktora gittim firil verdi tabi düzenli kullanamdm akıntım sarıdan koyu kötü kokulu çok fazlaydı. Doktor vajinal muayenede yaptı. Enfeksiyon . Bi süre geçt şimdi yine çoğaldı ve renk açık kahvedense açık. Pembe gibide deil bi tuaf uyuyamıyorum . 29 haftalık hamileyim . Bana bişey deyin

Merhaba, doktorunuzun dediği gibi enfeksiyon var .Düzenli kullanmadığınız için enfeksiyon geçmemiş. Tekrar muayene olmanızda fayda var.

Merhaba 6 haftalık hamileyim kanamam oldu dr'um proluton verdi .
Kullandım ama hala kahverengi akintim ve karın bel ağrım var.
Sizce düşük mü yapıyorum

Geri