Gece Bir Türlü Uyuyamıyorum Diyorsanız Konumuza Bir Göza Atın !

Yeter artık sanırım delirmek üzereyim hafızamı kaybediyorum uykusuzluktan 15yaşındayım ve artık uykusuzlultan yüzüm çöktü. 3senedir uyku problemimyasıyorum uydugum 1gün bile yokk ilaçlar işe yaramıo hatta ilaçlar yüzünden kilo aldım yeter artık yardımcı olun ölsem daha ii zaten ortalıkta ruh gibi doşanıyorım benim uyumam gerek beyin sağlığım körü durumdaa

Ya 8 yldr uyuyamıyorum 13 yasındayım off

Ben denemedsim inşallah olur.Kendimi yorgun hissediyorum.Ne yapsam olmuyor.uykusuzluktan salak oldum yaa.Bir de benim televizyon takîntım var eğer bulunduğum odada televizyon yoksa asla uyuyamıyorum.(10 yaşındayım.)

Her gece saat 2 ve 3 arasinda iki haftadir kalkyorum ve ondan sonra hiç uyamiyorum bu bende ilk defa olyo ne yapicagimi bilmiyorum bildigin her gun 3saat uyoyorum bilginiz olsa bana bi yardimci olun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuranı Kerimi açıp bir kaç ayet okuyun yada ezberden okuyun
Nefsiniz sizi hemen uyutucaktır.

Her gece saat 2 ve 3 arasinda iki haftadir kalkyorum ve ondan sonra hiç uyamiyorum

Bende uyuyamıyorum gerçekten çok büyük sorun ayaklarımın ağrısı bir ders bide uykusuzluk yazık bize ya:( birde herkes yaşını belirtmiş ben daha doğmadım:)

2 aydır uyuyamiuorrum saat sabah 6 da yatıp sabah 8 de uyanıyorum lütfen bir bilginiz varsa paylssirmisniz bu uykusuzlugun gitmesi için şimdiden teşekkür ederim

Merhaba ;
Uyku bozukluklarının psikolojik ve biyolojik bir çok nedeni vardır. Kullanılan ilaçlar,duygusal problemler, stres gibi durumlar uykusuzluğa yol açabilir.Bu sorun için mutlaka hekime görünün..

Geri